Поради

Трохи згодом я дізналася, що вона постійно робить таку «настоянку», яку називала грошовою приманкою. Зілля дуже просте,  тому кожен може зробити

Бабця моя була віщунка, принаймні так вона казала. Вона знала багато обрядів та замовлянь на щастя, гроші, удачу та багато чого. Я не знаю, чи воно працює насправді, але бабуся ніколи не скаржилася на життя чи здоров’я та й з дідом жили досить щасливо.

Старенька мені дуже багато чого розповідала та навчала, передавала свої знання. Дещо я вже давно забула, дещо пам’ятаю й сьогодні. Якось я знайшла в шафі бабусі пляшку з дивною сумішшю. Я запитала в неї, що це таке й навіщо. Вона засміялася й відповіла: «Щоб гроші водилися».

Трохи згодом я дізналася, що вона постійно робить таку «настоянку», яку називала грошовою приманкою. Зілля дуже просте,  тому кожен може зробити. Знадобиться лише вода, лавровий лист та часник.

Бабця брала скляну літрову пляшку. Наливала в неї найчистішу воду. Далі чистили сім зубчиків, які теж клала в пляшку. Останнім був лавровий лист – сім штук у пляшку. Суміш вона ховала там, де ніхто не помітив та випадково не знайшов би. При цьому варто слідкувати, щоб суміш не крилася пліснявою.

Бабуся вірила, що така настоянка – справжній магніт для грошей. Я до речі теж користуюся цією її порадою й на заробіток не скаржуся. Перевіряти, чи дійсно зілля приносить гроші я не хочу, тому просто повторюю за бабцею і вірю.

 

Вам також має сподобатись...