Ти ж доросла дівчинка. Ось тобі гроші, сходи до лікарні та виріши питання

Наталка плакала, благаючи дивилась на Васю. Вона схлипнула:

«І що ж нам тепер робити?»

Він тільки посміхався:

«А ти сама не знаєш? Ти ж доросла дівчинка. Ось тобі гроші, сходи до лікарні та виріши питання».

Вона аж задихнулася від несподіванки. Як він може так говорити. Адже це його дитина! Але Вася подібних почуттів не відчував. Вона відразу усвідомила, що тут нема на що розраховувати. Кинувши йому гроші в обличчя, вона помчала додому.

З Василем вони познайомилися кілька місяців тому. Вона закохалась у нього без пам’яті. Сама не помітила, як усе закрутилось. А тут тест показав, що вона при надії.

У голові крутилися думки про те, що вона тільки-но влаштувалася на нову роботу. Та й батькам ще треба сказати, вони точно не будуть у захваті. Мати завжди їй казала, що спочатку треба кар’єру збудувати, а вже потім про заміжжя думати. А в неї навіть заміжжя не планується.

На вихідні Наталя прийшла у гості до батьків. Тато подавав смажених карасів. Мама не виносить возитися з рибою, тож він готував, а мама відпочивала від домашніх справ.

Наталя прийшла, коли карасі були майже готові. Від запаху риби дівчині одразу стало погано, і вона втекла у ванну. Батьки занепокоїлися. І вона вирішила все розповісти як є.

Мама спочатку кричала та вичитувала її. У дівчини по щоках потекли сльози. Тоді мама глянула на дочку, обняла її міцно і сказала:

«Пробач, люба, не плач. Тобі не можна переживати тепер. Ми з батьком тебе не кинемо, ми завжди будемо на твоєму боці. І дитину всі разом виростимо».

Наталка стала мамою здорової дівчинки. Вони стали жити разом, так було простіше. Батьки Наталії непогано заробляли, тож вона не поспішала виходити на роботу. Та й новоспечена бабуся не хотіла віддавати внучку в садок надто рано.

Все йшло своєю чергою. Але одного дня сталося лихо. Батька Наташі відвезли з роботи прямо до лікарні. У нього трапився інсульт. Він перестав ходити та говорити.

Після цього їхнє життя кардинально змінилося. Потрібні були гроші на лікування батька, на малечу та й просто на життя. Однієї зарплати та скромної допомоги на все не вистачало. Тоді Наталя розсудила, що їй потрібно вийти на роботу, як тільки дочці виповниться півтора рочки. Потрібно було влаштувати її в садок і повертатися до офісу. За час, доки її не було, там помінявся начальник. Стільки всього, що потрібно було переживати.

З садком проблем не виникло, малечу прийняли одразу. Але вона і справді виявилася надто маленькою, часто хворіла. Тоді мама Наталії вирішила, що звільниться з роботи і сидітиме вдома, щоб доглядати лежачого батька і онучку, коли та хворіє.

У Наталії стискалося серце від однієї думки, що треба буде залишити хвору дитину вдома. Але вона розуміла, що тепер вона головний годувальник у родині.

Дівчина феєрично повернулася на роботу. Вона одразу показала новому начальникові, що вміє працювати. Настав час складати квартальний звіт. У ньому щось не сходилося, але ніхто не розумів де помилка. Наталя до пізнього вечора сиділа в офісі, щоб закінчити все. І знайшла помилку. Закінчивши все, вона збиралася додому.

Було пізно, вона пішла пішки. Треба було поспішати. Тут поряд із нею зупинився автомобіль її нового начальника. Він відчинив вікно і сказав:

«Сідайте, я підвезу вас додому».

Вона сіла і він продовжив розмову:

«Чому ви тут так пізно? Лише з роботи? Я ж дозволив вам працювати менше».

Наталя розповіла чоловікові про те, що закінчила звіт. Він похвалив її за старанність і дуже зрадів, що знайшли помилку. Чоловік зупинив машину перед її будинком. Жінка хотіла вийти, але двері виявилися заблокованими. Вона трохи злякалася і попросила її випустити з машини. Але чоловік не поспішав це робити. Він важко зітхнув і сказав:

«Наталю, у мене до вас є ділова пропозиція».

Вона здивовано і підозріло подивилася на Марка Дмитровича. Він продовжив:

«Я знаю, що у вас зараз є складна життєва ситуація. У вас маленька дитина. Колеги подейкують, що у вас і батько серйозно хворий. Я це до чого… Станьте моєю фальшивою дружиною. Ви переїдете жити до мене, я вдочерю вашу дитину. Ви натомість отримаєте гроші, які вам потрібні. Шлюб буде несправжнім, між нами нічого не буде, обіцяю».

Жінка здивувалася від такої пропозиції.

«Але навіщо це вам? І чому я?» — спитала вона. Чоловік пояснив, що для бізнесмена важливо мати пристойну сім’ю, але з цим не вийшло. Він щиро розповів їй про свій невдалий шлюб, про зраду та брехню, а ще про те, що у нього не може бути дітей. Тому йому потрібна дівчина з дитиною.

Того вечора вона йому нічого не відповіла, але її зворушила щирість чоловіка. Вона прийшла додому. Мама сиділа на кухні при світлі каганця. Наталя вперше помітила, як та постаріла за останній рік. Від життєрадісної жінки практично нічого не лишилося.

Вона сиділа і рахувала, скільки потрібно грошей на ліки для батька. Очевидно, витрати не сходилися з бюджетом. Батька ще треба відправити на реабілітацію зараз, інакше після цього не буде сенсу. Тоді Наталя зрозуміла, що угода з начальником — її єдиний варіант.

Того ж вечора вона розповіла про все матері. Мати довго її відмовляла, просила не жертвувати собою заради них. Але Наталя вже ухвалила рішення. Їхні складні обставини не залишають іншого виходу. Так буде найкраще для її сім’ї. Вони підтримали її на початку цього шляху, тепер вона не може покинути їх.

Наступного дня вона поговорила з Марком Дмитровичем. Незабаром вони одружилися. Дівчина пішла з роботи і стала старанною домогосподаркою, щоб добре виглядати в очах громадськості.

Вони домовилися, що це триватиме два роки, а після дівчина буде вільною. Марк удочерив Аню, доньку Наталки. Також він заявив, що це його дочка. Журналісти кілька місяців обговорювали цю історію. Наталя повністю взяла роль дружини багатія. Ходила з ним на прийоми, була чемна з партнерами.

Отримавши гроші, вона одразу сплатила реабілітацію батькові. Життя їхньої родини стало набагато легшим. Складні обставини залишилися позаду. А сама Наталя перестала перейматися прийнятим рішенням – це був єдиний варіант.

Минув рік з того часу, як почала існувати їхня фальшива родина. Вони жили дуже спокійно. Наталя перестала побоюватися чоловіка і ставитись до нього як до начальника.

Щиро кажучи, вона відчувала, що він навіть починає їй подобатися. Але вона намагалася не будувати хибних надій. Одного вечора вони вирушили на банкет, на честь відкриття ресторану ділового партнера Марка.

Це був цілком звичайний захід. До того моменту, поки Наталя не почула знайомого голосу, який її кликав. Вона побачила там Васю. У неї серце пішло в п’яти. Він підійшов до неї і заговорив:

«Наталка, це правда ти? Скільки років. А це хто?»

Марк зауважив, що дружина зблідла, і перехопив ініціативу.

«Я чоловік Наталі Андріївни. Вибачте нас, але ми збиралися йти».

Не чекаючи відповіді, Марк повів дружину до машини і поспішно поїхав. За кілька кварталів він запитав:

«Ти в порядку? Хто це був?»

І тоді Наталя розповіла йому про все, що сталося. Вона заплакала, коли говорила, як Вася пропонував їй гроші, щоб позбутися дитини. Чоловік раптово притяг її до себе і поцілував. Вона не чекала на це, але відповіла, адже давно цього хотіла.

Він відсахнувся і глянув їй у вічі:

«Пробач, я не хотів тебе лякати. Просто, знаєш, мені так добре з тобою, з Анютою. Я хочу стати для тебе не просто наймачем, я хочу бути твоєю опорою та захистом. Наталю, давай і справді будемо разом».

Вона посміхнулася, сказавши:

«А казав, у нас не буде справжньої родини».

 

You cannot copy content of this page