У його коханки дуже знайоме ім’я, всього в оточенні брата є дві дівчини з таким самим ім’ям

Я живу з батьками, а сьогодні до нас з іншого міста на пару днів приїхав мій старший брат, йому треба було дещо привезти додому. Скажу відразу, стосунки у нас із ним досить теплі, завжди один одному допомагаємо, ділом та словом.

І ось вечір ми всі сидимо в сімейному колі, спілкуємося, брат частенько заходить у телефон і листується з кимось, причому завжди посміхається.

Я думала, що це його дружина (дуже хороша дівчина, вся наша сім’я, близькі та далекі родичі її дуже люблять і поважають), але трохи пізніше брат сказав, що вона вже заснула, і так само продовжував листуватися.

Я всьому цьому уваги практично не надавала, поки не взяла його телефон просто подивитися, натиснула кнопку пуску і побачила повідомлення від якоїсь дівчини.

У ньому не було нічого підозрілого, але тут же прийшли ще 3 повідомлення і останні два дуже кокетливі змісти з поцілунком в кінці.

Все стало ясно. Брат переписувався ще практично весь залишок вечора, але мені так і не вдалося більше нічого побачити, щоб на 100% переконається у всьому або навпаки, побачити на власні очі, що я помилилася і нічого такого більше там не було (я в цьому сильно сумніваюся, але все-таки теплиться маленька надія, що це я не правильно сприйняла).

Весь цей час брат відвертав телефон від усіх, цьому не надаси значення, якщо не знати, але для мене все було очевидно, адже не станеш ти так тримати телефон, якщо там нічого приховувати.

Коли я пізніше вночі хотіла зайти в телефон і прочитати все, виявилося, що там стоїть пароль, причому дуже довгий, хоча недавно там не було взагалі жодних паролів.

Звичайно, я весь вечір і вже ніч прокручую цю ситуацію в голові, гадаю, що мені робити. Так просто дружині брата все не розповісти, вони мають маленьку дитину.

Це буде ударом для неї, ми з нею подруги, я знаю, що він був першим у неї у всіх сенсах. Але й виправдовувати брата я не збираюсь.

Не думала навіть, що він здатний на такий мерзенний вчинок, адже не більше, ніж півроку тому він при всій сім’ї сказав, що любить дружину і тому він вибрав саме її і одружився, дитину їй зробив. Сказав, що вона найкраща з усіх дівчат, які мали.

Я звикла довіряти його слову, адже зазвичай він тримав його і виконував усе, що говорив. І ось ця стіна сьогодні впала перед моїми очима, я дуже розчарувалася в ньому і, мабуть, в інших чоловіках.

Хочу все розповісти мамі та обговорити це з нею, у нас дуже довірчі стосунки і якщо я попрошу, вона нічого нікому ніколи не розповість, але хоча б буде в курсі, якщо що, ми з нею думатимемо, що робити.

Дуже не хочеться руйнувати їх шлюб, я сподіваюся, що у брата це тимчасово, і він одумається, але як би йому про це натякнути.

І ще момент — у його коханки дуже знайоме ім’я, всього в оточенні брата є дві дівчини з таким самим ім’ям — двоюрідна сестра його дружини та його колишня дівчина, дуже неприємна особа, яка завжди користувалася моїм братом як запасним аеродромом, а той продовжував її кохати.

Вона живе в тому ж місті, що й наші батьки, та й жив брат, поки не поїхав. Дуже сподіваюся, що це якась інша дівчина, з якою у нього не так багато спільного.

You cannot copy content of this page