У мене нова жінка, я не хочу зайвих переживань та скандалів, давай вирішимо це все тихенько

У мене нова жінка, я не хочу зайвих переживань та скандалів, давай вирішимо це все тихенько, полюбовно, квартиру я тобі лишаю, з дітьми вже якось сама розберешся, хоча я й не відмовляюсь від них, хочеш, навіть можу допомагати чи на канікули там до себе забирати, щоб ти своє життя влаштувала.

З цими словами Рома закрив за собою двері і лишив Таню з 3 малими дітьми на руках, переварювати ту кашу, яку вони заварювали всі 16 подружніх років.

Та Таня не здалася, так то так, що вже сльози лити. Пішла на роботу, зайнялася собою трішки, в неї час з’явився і на косметику і на читання книг.

Адже зазвичай в цей час вона готувала чоловікові обід чи прасувала сорочку, а тут, стільки вільного часу. Вона вирішила, будь що поверне його собі.

Трішки відпочине і поверне, з новими силами, так би мовити. А щоб сили повернулися раніше і швидше, дітей при першій же можливості відправила до батька, всіх 3.

І Катю з її перехідним віком, і Микитку з непереносимістю молока і навіть півторарічного Сашка, який окрім маминого молока нічого не знав досі.

Роми вистачило на 3 дні, а його нової пасії взагалі ти на кілька годин, потім дітей повернули, так сказати, законній власниці.

Таня звісно раділа що її план почав втілюватися, але тепер вона вирішила діяти по-іншому. Рома повернувся, він бачив, що Таня змінилася, але списував все на зміни в їх відносинах.

А потім Таня натякнула йому, що треба було б квартирку то на неї переписати, а то мало що, раптом він знов надумає йти, а так їй гарантія.

А потім ще в якості вибачення машину захотіла, обручку з діамантом, шубу. Запроси Тані росли, кредити Роми росли ще більше. А коли він був не в змозі все вирішити, вона його викинула з дому і з життя, як він колись їх з свого серця, хотів йти, тепер йди.

You cannot copy content of this page