У мене відчуття, що, повернувшись до України я можу зламати майбутнє синові

У мене дуже складний момент прийняття рішення у житті, доленосний. Шість років тому познайомилася з італійцем, зустрічалися, їздили один до одного, чекали, коли завершиться його розлучення.

Він, щоб було легше отримати нам із моїм сином громадянство, усиновив мого сина.

Минулого року ми переїхали до нього до Італії. Син пішов до наукового ліцею, закінчив перший навчальний рік (по-нашому 8 клас) досить непогано. Але спільне життя виявилося непростим.

Массімо (так звати італійця) дуже імпульсивний, багато в чому нас вчить економити, я із незалежного життя я поринула у повну фінансову залежність. В Україні у мене мама (за рік життя в Італії, пішов тато), друзі, я не можу зробити правильне рішення.

Зараз нам слід ухвалити рішення: продовжити життя та навчання сина в Італії або жити в Україні (тут сина теж взяли у добрий ліцей).

У мене відчуття, що, повернувшись до України я можу зламати майбутнє синові, адже тут європейська освіта. В Італії: життя на березі моря, гарна освіта, харчування, набагато більша тривалість життя.

У сина є італійське громадянство, у мене поки що вид на проживання. В Україні мама одна (хоча ми їй допомагаємо і вона приїжджає до нас і ми до неї). Як прийняти правильніше рішення?

You cannot copy content of this page