У мого коханого чоловіка є параноя. Він мене ревнує, аж до розставання

У мене є дитина, їй 3 роки. Є також колишній чоловік та коханий чоловік.

Коханий чоловік мене кохає, навіть дуже кохає. Але спочатку наших стосунків він не зміг прийняти мою дитину, тому й розлучилися (він пішов).

Через два тижні він зрозумів, що без мене не може, повернувся і прийняв дитину. Але він не може прийняти батька дитини, мого колишнього чоловіка і те, що я спілкуюся з ним. Навіть сам факт існування.

Моя дитина з деяких причин зараз живе з батьком. Тато він для доньки найкращий, тут питань немає. І це нормально, що я спілкуюся з ним тільки щодо дитини і особисто з ним ніяк не перетинаюсь.

Але у мого коханого чоловіка є параноя. Він мене ревнує, аж до розставання. Він болісно реагує на те, що мені треба зателефонувати колишньому чоловікові та дізнатися щодо дитини.

У результаті я почала приховувати, що дзвоню йому. Але він побачив листування, де я говорю, що треба здати гроші в садок і ще пару негативних повідомлень.

Мого улюбленого чоловіка це дуже розлютило і він, м’яко кажучи, зі мною знову розлучився. Сказав, що я його обманюю, і він не терпітиме таке ставлення до нього.

Як мені пояснити причину моєї брехні? Який вихід із ситуації можете підказати мені?

You cannot copy content of this page