У моїй квартирі я вже не є хазяйкою, та й не хочу я підлаштовуватися під свекруху

Чоловік із села, тому міська невістка одразу не сподобалася його батькам. Вони мріяли, що він одружиться з сільською дівчиною і житиме разом з ними. Хоча на момент нашого знайомства він жив та працював у місті.

Згодом вони змирилися, у мене своя квартира, разом із чоловіком купили машину, є син. Все чудово, в гості їздили завжди з подарунками та часто допомагали грошима, аби батьки були задоволені.

Я помічала, що вони мене так і не прийняли, але терпіла і поводилася ці кілька днів у гостях, як зразкова невістка. Так влаштовувало нас усіх, доки свекруха не залишилася сама. Два роки тому батько помер.

Ми стали їздити частіше, допомагали, підтримували свекруху морально. Минулої зими чоловік запропонував матері пожити у нас місяць, відпочити та відволіктися.

Вона спочатку не погоджувалась, потім їй сподобалося жити на всьому готовому, адже ми оточили її турботою та увагою. Я готувала смачні страви, купувала їй одяг, все по дому робила сама (свекруха ж у гостях!).

Їй це сподобалося, і два дні тому чоловік мені заявив, що хоче забрати матір до нас назавжди, тому що їй погано одній і важко господарювати.

Я була шокована такою заявою. Пів села самотніх жінок навіть старше за неї справляються, а вона, виявляється, не зможе.

Я запропонувала свій варіант, щоб свекруха жила для себе, без господарства та городу, а ми їй все оплачуватимемо і привозитимемо.

Чоловік не погодився, сказав, що йому буде спокійніше, якщо мати житиме з нами. А мені?

У моїй квартирі я вже не є хазяйкою, та й не хочу я підлаштовуватися під свекруху. Для мене вона чужа людина, хоч і мати чоловіка. Тим більше, що я так і залишилася нелюбимою невісткою.

You cannot copy content of this page