У нашій сім’ї постало питання, що робити зі старими ялинковими прикрасами. Чи варто їх викидати…

Новорічно-різдвяні свята вже буквально на носі, тому саме час купляти та наряджати ялинку. Святковий настрій народжується всередині нас, проте сприяють цьому зовнішні чинники.

Моя бабуся все ще обожнює радянські новорічні іграшки і на днях обіцяла прикрасити свою квартиру. Я вже не можу дочекатися, щоб прийти до неї і насолодитися цією чарівною атмосферою.

Усі ми прекрасно знаємо, що справа зовсім не в іграшках. Важливіше за все спогади та асоціації. Для моєї бабусі справжній Новий рік можливий лише за наявності старих іграшок, то вона використовує саме їх.

А от для мене спогади не настільки солодкі. Тому я купую нові ялинкові прикраси. У цьому немає нічого поганого, головне обговорити з рідними подібні моменти.

У нашій сім’ї постало питання, що робити зі старими ялинковими прикрасами. Чи варто їх викидати? Вирішили, що компромісом буде залишити частину старих прикрас і купити трохи нових.

Якщо вже бути зовсім точним, то на їхній ялинці є три види іграшок. Перші – це відреставровані радянські іграшки – приголомшливий дідусь Мороз і мила Снігуронька. Ще бабуся зберегла справжні раритети – скляні іграшки.

Якщо чесно, то я навіть не уявляю чого це їй коштувало, адже ці ялинкові бурульки шалено крихкі! Проте навіть кілька переїздів вони змогли успішно пережити завдяки бабусиній акуратності.

Другі – це сучасні іграшки. Серед них є кілька шалено красивих величезних куль, а також гірлянди, що світяться. У сучасних магазинах можна знайти величезну кількість прикрас неймовірної краси.

Чесно кажучи, щойно я заходжу в магазин, мені хочеться скупити абсолютно все там. Але я стримуюся і просто милуюся затишним яскравим ярмарком подарунків і декорацій.

Третій вид іграшок мій найулюбленіший, адже це різноманітні їстівні тварини та орнаменти. Бабуся на кожен Новий рік пече смачне імбирне печиво.

Пряники не тільки прикрашають ялинку, але також поширюють апетитний пряний аромат по всій квартирі. Дуже складно втриматися і не схопити кілька штук відразу ж!

 

 

You cannot copy content of this page