У запланований день я так нікуди не полетіла. Просто переплутала час вильоту і, хоч примчала до аеропорту на 2 години раніше, не встигла на свій рейс

Я працювала адміністратором маленького готелю. Отримувала зарплатню, якої ледь вистачало на життя. Відкладати було ні з чого. Грошей ледь вистачало на оренду маленької квартири, їжу та проїзд. Моє фінансове становище дозволяло лише мріяти про подорожі. Та я мріяла про відпустку на далеких островах.

За моїми підрахунками, на реалізацію мрії треба було трохи більше 100 тисяч. Як на мене, то сума величезна. Заради поїздки я відмовилася від відпочинку, розваг та навіть сну. Тимчасово відмовилася і від приємних дрібниць на кшталт походів у кіно та посиденьок у кафе. Це допомогло заощадити близько 3 тисяч на місяць, але за рік це виливалося у 40 тисяч.

Згодом я вже мала звичку економити на всьому та витрачати гроші тільки на необхідне. Отримавши зарплату, я відразу ж переказувала гроші за оренду житла, оплачувала інтернет та поповнювала мобільний. Потім те, що залишалося, ділила таким чином, щоб частину покласти на свій рахунок, а частину витратити».

Магазин я тепер відвідувала лише зі списком. І купувала лише те, що записала вдома. Цей простий трюк допомагав мені не виходити за межі бюджету. Цих заходів виявилося замало. Потрібно було шукати додаткові джерела заробітку, але мій графік роботи не дозволяв займатися чимось іншим, тому на роботі я почала брати додаткові зміни.

Все ж таки я досягла свого. Хоча й трохи пізніше, ніж планувала: через рік та один місяць потрібна сума зібралася. У запланований день я так нікуди не полетіла. Просто переплутала час вильоту і, хоч примчала до аеропорту на 2 години раніше, не встигла на свій рейс. Виїжджала з аеропорту я зі сльозами на очах. Мені здавалося, що все це було помилкою.

Щоб взагалі не втратити відпустку полетіла у Грузію. Ця поїздка змінила моє життя. Я зрозуміла, що жити як раніше не хочу, і вирішила спробувати себе ще в чомусь. Через місяць звільнилася з готелю та влаштувалася на роботу у невелике видавництво. Змога працювати віддалено дозволила мені дуже швидко зібрати гроші, адже мені не треба було витрачати гроші на житло,  тимчасово жила в мами. Моя мрія стала реальністю так швидко, що я навіть й не очікувала – Новий рік на Карибах – це те, що змінило моє життя назавжди. Я вважаю, що не треба сидіти, склавши руки, йдіть до своєї мети. Хочу порадити нічого не боятися й сміливо зустрічати всі проблеми.

 

You cannot copy content of this page