Усі ми хочемо добре жити, гарно одягатися і смачно їсти, проте більшість людей приносить себе в жертву дітям, батькам, забуваючи про свої потреби і бажання…

Заможна бабуся розповіла, що потрібно зробити, щоб гроші водилися в будинку. Щойно почала дотримуватися її рекомендацій, змогла добудувати паркан на дачі та зробити ремонт у вітальні й на кухні.

У нашому світі все розвивається закономірно. І у грошової енергії також є свої закони, дотримуючись яких ми можемо жити в достатку. Щоб залучити у своє життя гроші – потрібно отримувати від них задоволення і комфорт.

Якщо цього немає, то гроші приходити не будуть. Усі ми хочемо добре жити, гарно одягатися і смачно їсти, проте більшість людей приносить себе в жертву дітям, батькам, забуваючи про свої потреби і бажання.

Причиною тому негативні установки з дитинства: що жити потрібно скромно або що соромно насолоджуватися грошима. Тільки ось у цьому-то і криється велика помилка.

Якщо не отримувати радості від грошей – вони приходити не будуть. Тому не забувай про свої потреби, балуй себе коханого чи кохану. Нехай це будуть навіть невеликі сюрпризи – тістечко або шоколадки, але вони мають бути регулярними і радувати.

До речі, якщо хочете, щоб фінансовий потік зростав, – обсяги покупок для себе також повинні зростати. Приймайте гроші з вдячністю. Енергія подяки вже сама по собі досить сильна.

Якщо дають, передають, дарують або виплачують гроші – потрібно радіти цьому і дякувати від душі. Будьте вдячні навіть невеликим грошам! Ось тільки витрачати фінанси в перший день, як їх отримав, не варто.

Гроші мають переночувати вдома, інакше вони розлетяться в одну мить, і ви навіть не помітиш на що. Не забувай робити добрі справи. Є така народна мудрість: хто більше віддає, той більше отримує!

Постарайся відкладати із зарплати близько 10 % на благодійність. Необов’язково це мають бути якісь фонди, достатньо допомогти нужденним, які знаходяться поруч.

Купіть букет квітів або відро черешні у бабусі на базарі, а не в супермаркеті, нагодуйте безхатченка, оплатіть покупки дідусеві в магазині. Навіть маленькі справи можуть принести багато користі!

Підтримувати вдома порядок. Фінансові потоки дуже погано циркулюють, якщо вдома постійний безлад, розкидані та старі непотрібні речі. Сміття, зламані меблі, рваний одяг, битий посуд може призвести до втрати удачі.

Відпускай гроші легко. Неможливо заробити гроші, якщо ви не готові з ними розлучатися! Мрійте по-крупному. Гроші приходять тільки на цілі. Пам’ятайте про це і застосовуйте ці правила на практиці!

You cannot copy content of this page