Утім, не тільки я не вірю в прикмети і забобони, пов’язані з чорним котом. Ба більше, багато хто, навпаки, вважає, що це до добра….

Усі ми знаємо, що чорний кіт, який переходить дорогу, не до добра. Багато хто в цю прикмету дійсно вірить, а хтось сприймає, скоріше, як жарт. Питання до перших: а як бути, якщо кіт пройшовся дорогою туди й назад?

Чи означає це, що тварина подвоїла покарання або ж вона скасувала його зовсім? Якщо я бачу, як чорний кіт перебіг мені дорогу, я просто йду далі. Не пригадаю, щоб хоча б раз це закінчилося для мене якоюсь неприємністю.

Утім, не тільки я не вірю в прикмети і забобони, пов’язані з чорним котом. Ба більше, багато хто, навпаки, вважає, що це до добра. Чорні коти очищають простір від негативної енергетики, тому якщо тварина перебігає дорогу, це прекрасно.

З чорним котом пов’язана величезна кількість прикмет і забобонів. Хоча зустріти таку тварину на дорозі не до добра, завести її вдома, навпаки, радять. Люди вірять, що чорний кіт слугує талісманом й оберегом.

Пухнастий захищає житло від непрошених гостей і негативної енергетики. Також чорний кіт на енергетичному рівні допомагає господареві завжди тримати голову в холоді, а це означає, що ви не забудете вимкнути праску.

Раніше люди вірили, що чорні коти пов’язані з чорною магією. Але вони, навпаки, захищають дім від неї. Якщо ви вірите у пристріт та інші подібні речі, просто заведіть маленького чорного кота.

Буде добре, якщо ви врятуєте тварину з вулиці. Це принесе подвійну удачу. А ще чорні кішки – душевні лікарі і не тільки. Вони тонко відчувають, що болить у господаря. Приходять і лягають на це місце або біля нього.

Через якийсь час увесь біль зникає. Кажуть, що такі тварини можуть заспокоїти дитину, яка плаче, і допомогти впоратися з нервовим зривом. На Сході кажуть, що чорний кіт допомагає людині очистити свою карму.

А на Заході вважають, що тварина здатна привернути в дім багатство і достаток. А ще не буде зайвим завести такого вихованця, якщо мучать кошмари. Багато хто вірить, що кішки чорного кольору допомагають позбутися їх.

Наступного разу, коли ви зустрінете чорного кота на вулиці, не бійтеся взаємодіяти з ним. Часом тварини самі підходять до людей і навіть проводять їх до самого будинку.

У таких випадках вважається, що тварину потрібно пустити в квартиру і нагодувати, а в ідеалі залишити в себе або знайти для нього нову сім’ю. Тоді удача в житті оселиться надовго.

Недарма в Стародавньому Римі кішок вважали божественними істотами. І принести вони можуть тільки хороше, в який би колір природа їх не забарвила.

You cannot copy content of this page