В сварках чоловік починає кричати на мене: «я тобі зараз все поясню», починає ділити майно, лякає розлученням

У шлюбі з чоловіком 7 років є дитина 3 роки. Проблема в тому, що мій чоловік працює 4/2 і всі свої вихідні проводить зі своїм батьком (батько живе з мачухою), і кожні вихідні вони вживають оковиту.

У мене з мачухою та батьком чоловіка не дуже добрі стосунки, так як я проти того, щоб мій чоловік пив і про це неодноразово говорила його батькові.

Під час поїздок до батька мій чоловік забуває нам дзвонити. Із сином за три роки гуляв разів 10 і то у присутності мене.

Після роботи він приходить і завалюється на диван (хоча я теж працюю), у вихідні він якщо вдома, то встає, як виспиться, а якщо приїхав від батька, то взагалі поки що не відійде.

Вночі ніколи не встає, навіть якщо чує, що дитина прокинулася чи плаче. Зараз ми водимо дитину в сад, у чоловіка бувають вихідні серед тижня, але він ніколи не відводить дитину в садок — мені доводиться запізнюватися.

Проблеми в тому, що чоловік п’є у батька та разом із батьком (батько знає, що у нас проблеми з чоловіком через випивку), не гуляє і не грає з дитиною, у відпустку хоче їхати лише у присутності третіх осіб.

Якщо чоловікові починаю говорити, що він не проводить часу з нами, давай з’їздимо втрьох кудись, то він починає кричати на мене: «я тобі зараз все поясню», починає ділити майно, лякає розлученням тощо.

Та і його батько вже давно допоміг моєму чоловікові поділити майно, що і кому дістанеться, якщо раптом розлучимося і чоловік з ним погодився і залякує мене щоразу.

Він кличе мене щоразу до свого батька, але відмовляюся, адже мені в обличчя сказали, що ми не няньчитимося з вашим сином.

У шлюбі ми придбали цокольне приміщення, у ньому потрібно робити ремонт. Бригаду чоловік відмовляється наймати, каже, немає грошей (хоча у вихідні з батьком може пропити по 2-3 тисячі за вечір). І в результаті приміщення стоїть уже три роки.

You cannot copy content of this page