Вчора ми з дружиною не пустили тещу, просто не відчинили двері

Так склалося, що дружина у мене молодша дитина у своїй сім’ї, має ще старшого брата, у них 8 років різниці.

Завжди всю увагу та всі ресурси її сім’я вкладала у її брата. Мене та нашу сім’ю все життя порівнювали з братом дружини та його сім’єю, звичайно, не на нашу користь.

Іноді просто до абсурду доходило, коли ми купили першу машину (стару японку) і приїхали в гості, нам брат і теща сказали, що наша машина – цебро, а ось у брата нова BMW. Приблизно те саме було з нашою першою квартирою.

Єдиний, хто обсмикував тещу та брата, був батько дружини, але при цьому син у нього теж був на першому місці. Наші діти теж все життя нелюбимі онуки, ось у брата діти най-най-і навіть успіхи наших дітей – це випадковість.

Це завжди дуже ображало дружину. Але були й плюси у таких взаєминах – у наше життя ніхто не ліз, і, в принципі, взаємини були рівні, зустрічалися лише у свята. Через 15 років шлюбу стосунки з сім’єю дружини перетворилися на кошмар.

2019 року пішов батько дружини. У брата дружини були всі доручення на його заощадження – гроші за два дні до відходу тестя він зняв усе і забрав собі, теща про це не знала. Потім, коли це з’ясувалося, він сказав, що все поверне, і просто на цей період утримуватиме тещу.

Братець дружини вклався у свій бізнес, у 2020 році прогорів, залишився без роботи та бізнесу, ще й під судом. І раптом ми стали найкращими та улюбленими, у нас постійно просять грошей і так, і у позики, і за онуками так нудьгують, і треба спілкуватися сім’ями.

Ми з дружиною вирішили, що платитимемо за тещу комуналку і даватимемо фіксовану суму на місяць, а спілкуватися сім’ями нам не треба.

Але теща незадоволена: ми, виявляється, ще маємо допомагати її синові та оплачувати навчання племінників, нібито тимчасово, а потім нам усе повернуть. Зрозуміло, що ніколи не повернуть.

А тут дружина ще посміла поставити братові питання про те, що гроші її батька можна розглядати як і її спадщину і чи не мучить його совість. А якщо грошей немає, то можна продати свій котедж (або квартиру або машину дружини) і повернути гроші матері.

В результаті скандал із тещею: як вона посміла в такій ситуації так розмовляти з братом! Це тимчасові труднощі, брат – геній та обов’язково підніметься на колишній рівень.

Тепер теща щодня виносить мізки дружині, та вже стала смикана. А через день ходить у гості – це вже жах якийсь і для мене. Раніше про нас згадували добре якщо раз на два місяці і то не завжди.

Вчора ми з дружиною не пустили тещу, просто не відчинили двері. Сьогодні дружині дзвонив брат і сказав, що мамі викликали швидку і так поводитися не можна, адже вона залишилася сама.

Ми просто не знаємо що робити, навіть переїзд в інше місто обмірковуємо.

You cannot copy content of this page