Вчора сказала: «не подобаюсь, шукай іншу, красиву та ідеальну»

Звикла стежити за собою, користуюся косметикою, роблю укладку і ретельно підбираю гардероб.

Працюю начальником відділу у великій компанії, не можу дозволити собі виглядати недоглянутою. Тим більше, що колектив у нас жіночий, а це ще гірше, ніж чоловічий, бо кожна стежить, хто у що одягнений, і скільки це коштує.

Цілий день на високих підборах, втомлююсь, приходжу додому, хочеться розслабитися, а тут чоловік зі своїми претензіями, що я переодягаюся в домашні речі.

Я не розумію, кажу йому, де він бачив, що жінки носять удома гарні сукні і туфлі на підборах. У зарубіжних фільмах? Ви можете подумати, що я ходжу вдома у старій розтягнутій футболці чи звичайному халаті.

Ні, я купую гарний домашній одяг. Звичайно, це не вечірні сукні і не офісний костюм, але й чоловік не ходить вдома в костюмі з краваткою. Він його взагалі ніколи не носить, працює звичайним шофером.

Будинки спортивні штани та футболки. Все чисте, вигляд пристойний, але чому я так не можу вдягнутися? Він каже, що він чоловік, а я ispovedi.com жінка і повинна завжди виглядати красиво, особливо перед чоловіком.

Набридло сперечатися та доводити, але й сил немає терпіти постійну критику та закиди. Я хочу вдома розслабитися, відпочити, але, крім напруги, нічого немає.

Я пам’ятаю, як моя мама у вихідні ходила у звичайному домашньому халаті, та ще й у бігуді, щоб у понеділок піти з кучерями на роботу. Ніколи не чула, щоб тато робив їй зауваження.

Може, він просто любив її такою, якою вона є, а сучасні чоловіки оцінюють дружину за фільмами чи журналами?

Мені прикро, але я не збираюся виконувати його забаганки, вчора сказала: «не подобаюсь, шукай іншу, красиву та ідеальну». Образився і не розмовляє.

You cannot copy content of this page