Історії про кохання

Він пообіцяв, що зніме власним коштом двокімнатну квартиру, куди ми й переїдемо, щоб усім вистачало місця. Домовилися, що такий варіант усіх влаштовував…

В мене в житті склалася досить дивна ситуація і я не знаю, як діяти. Моє особисте життя ніколи не було безхмарним. Стосунки якось не складалися. Ну що ж, буває. Реальність не ідеальна.

Але все ж таки зустріла чоловіка, якого вважала гарним партнером для життя. З часом він запропонував жити разом, я була не проти. Він на той момент винаймав крихітну квартиру.

Він пообіцяв, що зніме власним коштом двокімнатну квартиру, куди ми й переїдемо, щоб усім вистачало місця. Домовилися, що такий варіант усіх влаштовував. Я тоді жила у власній квартирі, яка дісталася мені від бабусі.

Обстановка там була така собі, тож я вирішила зробити ремонт. Вже запланувала, що коли переїду на квартиру, то зможу свою здавати. Гроші зайвими не будуть.

Ремонт уже закінчився, а я потроху збирала речі, коли він навідався в гості. Ходив, дивився, а потім заявив, що йому подобається моя квартира і ми можемо жити в ній. Я подумала, що це якийсь дурний жарт. Навіть відповідати не стала.

За кілька днів він мене абсолютно серйозно запитав, коли я ремонт закінчу, щоб він міг свої речі перевезти. До мене. Я почала нагадувати, що це він збирався власним коштом нам двокімнатну квартиру винайняти.

У відповідь він щось промимрив про те, що оренда такої квартири йому зараз не по кишені, а там далі побачимо. Але на що тут дивитися, ми ж домовилися вже? Чи це він спочатку планував до мене переїхати, щоб на квартирі заощадити?

Невже це такий хитрий спосіб? Мене просто відвернуло. Нехай не мріє. Поговорила з подругами, вони лише посміялися. Одна розповіла, як її залицяльник до неї навіть на орендовану квартиру з речами жити приходив.

А до іншої юнак, з яким вона була знайома всього нічого, спочатку просто після роботи заходив, а потім намагався залишитися. Хоча вона на той момент в одній квартирі із сестрою жила.

Я поговорила зі своєю тіткою, то вона просто впевнена, що мені зустрівся альфонс. Порадила у майбутніх стосунках мовчати, що в мене власна квартира є. Але ж я і в цей раз не говорила.

Вона мені порадила говорити, що знімаєш, тоді всі нечисті на руку вмить відвалюються. А якщо переїхала до чоловіка, то свою здавай, а гроші хай капають. Ще тітка сказала, що власна квартира для жінки – чудова страховка про всяк випадок. От тепер і думай, що робити.

Вам також має сподобатись...