Він так роздратував одного хлопчиська, що той кинувся на нього. Під час бійки хуліган переміг.

Якось тато мені розповів історію, після якої я зрозумів, що спокій – це найсильніше, що може відчувати людина. Саме в стані спокою кожен може дати відсіч будь-кому, бо саме спокійна людина володіє ситуацією.

Напевно, в кожного в школі був такий хлопчик, який дошкуляв усім. Хуліган, який намагався самоствердитися через приниження інших. От і в мого тата був такий однокласник. Хлопчик був некерований. Він грубив дорослим, бився з усіма, прогулював школу.

Одного разу цей шкільний розбишака знову чіплявся до інших дітей. Він так роздратував одного хлопчиська, що той кинувся на нього. Під час бійки хуліган переміг. Після чого він продовжив чіплятися, аж поки інший хлопчик не спокійно попросив його дати всім спокій. Звичайно, задира не заспокоювався й ліз далі, почав шарпати спокійного хлопчика, але не міг домогтися бажаної реакції – агресії у відповідь.

Потім розбишака просто мовчки пішов. Ніхто не розумів, чому інший хлопчик терпів все це. Виявилося, він цікавився східним вченням й знав, що спокійна реакція дає контроль над ситуацією, а агресія та злість – навпаки. Весь негатив залишається з тим, хто його приніс, а не з тим, на кого він направлений, якщо його не сприймати.  Тому я раджу всім завжди зберігати спокій у будь-якій ситуації, навіть якщо хочеться вдарити.

You cannot copy content of this page