Він вперше запросив мене на побачення, і я поки що не дала однозначної відповіді

Два роки тому моя подруга розлучилася з чоловіком, тепер він почав виявляти інтерес до мене.

Мені він завжди подобався ще, коли вони з Наташею тільки почали зустрічатися, але я ніколи цього не показувала і впевнена, що жоден з них навіть не здогадується.

Я незаміжня і могла б влаштувати своє життя, але мене зупиняє те, що подруга багато розповідала про нього поганого. Зрозуміло, що в неї на нього залишилася образа, коли справа доходить до розлучення, люди починають звинувачувати одне одного.

Я ніколи не помічала нічого поганого в ньому, були випадки, що я була при їх сварках, але не можу сказати, що один з них винен.

Напевно, вони не дуже любили одне одного і виявилися різними людьми і навіть те, що в них двоє дітей, не змогло врятувати їхню сім’ю.

Але головне, що мене зупиняє це подруга. Я не уявляю, як я їй все зможу пояснити, а раптом вона подумає, що у нас із ним і раніше щось було і через це вони сварилися.

Та як тоді мені з нею спілкуватися? Вона не зможе приходити до мене в гості, ми вже не будемо подругами, як раніше, ділитися всім одна з одною, хоч і колишній, але це був її чоловік.

А якщо в мене з ним не вийде побудувати сім’ю, як і в неї, тоді мені взагалі буде соромно дивитися їй у вічі. Але разом з тим я не хочу прогаяти своє щастя і шанс теж мати сім’ю, адже мені вже 31 рік.

Все це заважає прийняти залицяння Віктора, боюся засмутити подругу. Він вперше запросив мене на побачення, і я поки що не дала однозначної відповіді, думаю, що він зрозумів причину, але сказав, що чекатиме.

Як правильно вчинити, сама я не можу знайти правильне рішення, хоча вже перебрала всі можливі варіанти.

You cannot copy content of this page