Він завжди перед людьми був у масці «зразкового сім’янина»

Моя історія дуже заплутана і складна, і мені просто нема з ким поділитися, нікому вилити душу і всі мої почуття, що всередині мене. Мій батько дуже жахлива і жорстока людина.

Почну з того, що я ще неповнолітній, у мене є старший брат і маленький братик, я живу з батьками. Моя мама найзолотіша людина у світі, а от батько залишає бажати кращого.

Мій брат живе за кордоном, а брат ще маленький, вчиться в школі. Мій батько ще з давніх-давен любив погуляти, мама, виходячи за нього заміж, нічого і не підозрювала щодо його такої поведінки.

Але потім переконалася, що вони всією родиною дивні. Це все я розповідаю з розповідей мами.

На початку шлюбу батьки жили бідно, поневірялися по квартирах. Але пізніше, як батько піднявся, став добре заробляти на відмінній посаді, почав гуляти і виявилося, що має коханку. Мама подала на розлучення, у них були весь час скандали, до того ж тим часом мама була при надії братиком.

Батько дуже егоїстична людина, і це навіть не описати словами. Він гуляв, а маму бив. Вони розлучилися, ми просто добре жили без батька майже 5 років.

Він жив зі своєю коханкою, від неї має доньку. Але пізніше, як виявилося, він зраджував і їй, а та не визнавши цього, виставила його.

Він назад прийшов до мами, і вона прийняла його, в чому зараз дуже кається. Він заробляв дуже добре, але йому весь час було шкода грошей на нас, він скрипучи душею давав гроші, але ніколи не шкодував на себе.

Одягався дорого, дозволяв собі багато, а ми носили одяг, який залишався один від одного. Проте мама намагалася десь заощадити, десь щось уберегти і одягала нас, як могла. Мама не працювала з вини батька, він не дав їй працювати, вона сиділа вдома.

Донедавна він зраджував мамі, я все це знав і мама, здається, теж. Він страшенно сердився, якщо щось не йшло так, як йому подобалося. Не раз він на мене кричав і бив мене, старшого брата один раз, будучи п’яний, навіть душив.

Хіба люблячий батько так чинить? Я все зберігаю всередині і завжди мовчу за можливості. Так і моя мама, вона дуже стримана, спокійна людина.

Але якщо її вивести з себе, вона може знести все, що має на дорозі. Так от виявляється, весь цей час мама мовчки збирала всі витівки батька і тримала все в собі.

Батько знайшов чергову подружку, а коли мама вирішила подавати на розлучення, то він заявив, що у всьому винна вона. Мама дуже охайна жінка, вдома завжди прибрано, їжа завжди готова, білизна випрана, погладжена. Дуже охайна жінка, як на мене. Я не знаю, чому у такої гарної людини, як моя мама, не склалася доля.

Отож мама й отримувала за те, що він гуляв. Він її бив, якщо мама закочувала скандали щодо його зрад. У нас на очах, а я нічого не зміг зробити не раз і сам потрапляв під гарячу руку.

Мама вирішила його вже остаточно виставити, але він зчинив скандал, заявивши, що не збирається розлучатися нібито «люди не так подумають».

Він завжди перед людьми був у масці «зразкового сім’янина». І він сказав, що не припинить свої ходіння і так само гулятиме і житиме, як жив до цього.

Я його так ненавиджу, я навіть його бачити не хочу. Єдине, що нас пов’язує це гроші. Тож незабаром ми поїдемо до брата за кордон жити, але суть у тому, що ще є півтора роки, як протриматися?

І стільки терпіти матері всі його знущання? Я не знаю що робити. З ним спокійно не поговориш, якщо скажеш, що він не правий, він рознесе все і буде твердити, що краще за нього нікого немає.

Мама, таким чином, стала хвора психологічно. Батько і так її хворою фізично зробив ще й морально? Не знаю навіть що робити.

You cannot copy content of this page