Вранці треба зібрати залишки свічки й викинути, а монетки скласти назад у горщик і ще кілька днів робити це дійство, але це працює це лише раз у житті

Я з роду мольфарів. Дідусь колись розповідав, що і його батько, і його дід та прадід зналися на чаклунстві, а сам він лише знав якісь речі – міг про погоду розповісти чи застерегти. Він все життя жив у селі, не мав якоїсь постійної роботи, але ніколи не бідував.

Якось я не втримався й спитав у діда, як так виходить, що гроші самі йдуть йому до рук. Старий посміхнувся й розповів, що знає магічний ритуал, який допомагає “прикликати” гроші у життя. За його словами, дійство просте й кожен зможе його виконати. Важливо тільки дотримуватися усіх правил та не забути про золоте грошове заклинання.

Дідусь розповів, що для заклинання знадобляться глибока миска, ваза або горщик, та червона свічка. Потрібно поставити горщик поруч із дверима і щодня о 5 годині класти у нього по монетці. Це варто робити шість днів. Коли кладеш першу монетку, то треба сказати слова: “Течіть, грошики, виблискуйте, зробити багатим мене побажайте”.

На другу монетку треба сказати ті самі слова, а ось на третю потрібно казати так: “Грошики-грошики, ви – сила моя, не залиште, не залиште, в скрутну годину мене”.

Після того, як покладеш шосту монетку, зазначив старий, ввечері потрібно поставити горщик на стіл, викласти із нього усі гроші, а з монеток потрібно зробити магічне коло. В центр кола необхідно поставити запалену свічку, дивитися, не відриваючись, на полум’я свічки й уявляти, що від монет у полум’я йде жива енергія. За 15-20 хвилин можна йти спати. Вранці треба зібрати залишки свічки й викинути, а монетки скласти назад у горщик і ще кілька днів робити це дійство, але це працює це лише раз у житті.

You cannot copy content of this page