Історії про кохання

Всі свої невеликі пожитки я перевіз в старенький бабусин будиночок, який колись слугував за дачу. Там ніхто не жив роками

Моя історія дуже сумна. Напевно, я сам винен в тому, що сталося. Треба навчитися в людях розбиратися. Я ремонтую авто. Хоч кращого спеціаліста в нашому місті й годі шукати, але заробляю я не так вже й багато. Робота мені дуже подобається, я б й надалі хотів би цим займатися.

Одружений я не перший рік. Все в нас було, як у всіх – дім, робота. Одного разу я прийшов додому раніше, а далі все було як в поганій мелодрамі – моя кохана з іншим. Далі сварка і моє непохитне рішення розлучитися. Та я й не гадав, на що здатна її сім’я. Батьки моєї дружини найняли якогось адвоката, який забрав в мене все, що було. Я не мав грошей на таких юристів, тому й опиратися не міг. Так моїй вже колишній дружині відійшла й квартира, за яку я виплачував іпотеку.

Всі свої невеликі пожитки я перевіз в старенький бабусин будиночок, який колись слугував за дачу. Там ніхто не жив роками. Та коли я приїхав у село, то був дуже здивований, бо від села нічого й не залишилося, а на тому місці виросли дорогі котеджні будиночки. Моя ж халупка стояла на тому самому місці.

На ранок я зібрався на роботу, але машини в мене не було, автобус чекати довго, тому вирішив дійти до головної дороги та впіймати машину. По дорозі помітив шикарне авто, за кермом якого була дівчина. Вона ніяк не могла завести двигун і вже помітно нервувала. Я вирішив допомогти незнайомці, адже на машинах знаюся. Вже через дві хвилини авто ожило і власниця люб’язно запропонувала мене підвезти.

Та коли я приїхав на роботу виявилося, що роботи в мене більше немає. Власник продав наш гараж, а я отримав розрахунок. Ось так – ні роботи, ні сім’ї. Я був настільки засмучений, що з якогось дива витратив майже всі гроші на нові речі, в яких я собі відмовляв увесь час поки платив іпотеку за квартиру, яку в мене відібрали.

Кілька днів я сидів вдома, я просто спав, навіть не їв. Раптово хтось постукав у двері. Я дуже здивувався, бо нікого не чекав. На порозі стояла та сама дівчина з шикарного авто з пропозицією, яка змінила моє життя. Виявилося, що гараж, де я працював викупив її батько. В нього ціла мережа елітних СТО і він скуповував схожі бізнеси, що збанкрутіли. Вона йому розповіла про мене. Так я повернув свою улюблену роботу.

З того часу вже пройшло півроку. Я добре заробляю, займаюся улюбленою справою, об’їздив півсвіту як автоексперт, на місці старого бабусиного будинку збудував новий. Та найцікавіше те, що скоро в мене весілля, а моя наречена – та сама дівчина з шикарного авто. Каже, що в перший раз думала, що я якийсь безхатько, а другий раз, коли побачила мене в нормальному вбранні, то закохалася з першого погляду. Ось так, коли я думав, що моє життя скінчилося, воно лише почалося.

Вам також має сподобатись...