Родинні історії, Смішні історії

Вже йшла зима, холоднішало, тому я поліз у шафу за теплим взуттям. Та з першого разу не вгадав і схопив коробку з взуттям дружини. Ось тут мене чекав сюрприз….

Ніколи не думав,, що опинюся в подібній ситуації. Мені одночасно і смішно, і соромно. Це ж треба бути таким телепнем й опинитися в такій дурній ситуації.

Дружина хоч і образилася на мене, але все одно сміється з того, як я себе накрутив, навигадував замість того, щоб просто спитати. Ну от такий я, що вже поробиш, але буде мені наука.

На момент цієї історії я був одружений третій рік. Голова дурна й думки такі самі. Своїй дружині я завжди довіряв та й вона ніколи не давали приводу для ревнощів.

Якось я помітив, що моя кохана кудись постійно ходить. Спочатку це мене не особливо турбувало, але ці походи траплялися кілька разів на тиждень. Згодом я почав турбуватися через це.

Вже йшла зима, холоднішало, тому я поліз у шафу за теплим взуттям. Та з першого разу не вгадав і схопив коробку з взуттям дружини. Ось тут мене чекав сюрприз.

У коробці із туфлями лежало кілька купюр великого номіналу. Ця знахідка мене вкрай здивувала, адже дружина ніколи не говорила, що потай відкладає гроші.

Наступного дня гроші зникли, а дружина знову пішла невідомо куди. На цьому мій терпець урвався, і вирішив тихцем простежити за коханою. Думав, що застану її з коханцем на гарячому.

Річ у тім, що я поділився з другом своїми побоюваннями. І він їх не розвіяв, але лише ще більше накрутив мене. Тому цілком логічно в моїй голові склалося, що дружина зраджує.

Шлях дружини пролягав через наш вір прямісінько до будинку, що розташовувався навпроти. Я дочекався, коли кохана зайде в під’їзд і пішов за нею.

Я почув, що двері на другому поверсі грюкнули, тому швидко піднявся сходами й вимогливо постукав. Однак мені відкрив двері не очікуваний коханець дружини. На порозі стояла невідома мені літня жіночка.

Виявилося, що дружина якось побачила у дворі бабусю, яка йшла до крамниці. Ця справа їй давалася непросто й жаліслива кохана запропонувала свою допомогу.

Тепер вона кілька разів на тиждень ходить до старенької та з продуктами та іншими необхідними речами. А гроші, то пенсія цієї бабці, які вона сама ж і дала моїй дружині для сплати комунальки та продуктів.

Вам також має сподобатись...