Я була здивована, що мій коханий, якого я бачила своїм чоловіком, з легкістю спілкувався з новою знайомою. За його словами, він багато працює і в нього немає часу на стосунки, тому він досі сам

Мені 27 років і останні 4 роки жила зі своїм коханим Сашком. В нас все було добре. Обидва багато працювали, тому вдома бачилися лише ввечері, але й заробляли ми непогані гроші – вистачало на купівлю квартири, двох машин, а також на дорогі двотижневі відпустки, але лише раз на рік. Мені здавалося, що ми в раю і так буде завжди.

За два тижні ми мали їхати в нову подорож на омріяні Мальдіви. Я вже уявляла, як ми вдвох будемо жити на віллі на березі океану, проводжати захід сонця та зустрічати схід під ніжний шелест хвиль та насолоджуватися одне одним. Саша попросив мене навіть взяти з собою одну з найкращих моїх суконь, бо хотів зробити сюрприз. Я була впевнена, що він зробить мені пропозицію, а ще якось я знайшла чек з ювелірного магазину, тому сумнівів не було.

За три дні до поїздки на острови Саші хтось кілька разів дзвонив, але він не відповів, сказавши, що не знає, хто це й передзвонить пізніше. Через хвилин 20 телефон знову задзвонив й мій коханий крикнув з ванни, щоб я відповіла. Я лише почули тишу, відповівши на телефон, й вирішила, що хтось просто помилився. Мою увагу привернув один з додатків на телефоні Саші – це був застосунок для знайомств в мережі, що мене вкрай здивувало. З цікавості відкрила його й помітила переписку з двома вродливими дівчатами. Мене як струмом вдарило, я не вірила очам й почали душити сльози, але я швидко опанувала себе. Сашу я ні про що не питала, але теж зареєструвалася в додатку для знайомств. В анкету я додала фото привабливої дівчини з інтернету й почала йому писати.

Я була здивована, що мій коханий, якого я бачила своїм чоловіком, з легкістю спілкувався з новою знайомою. За його словами, він багато працює і в нього немає часу на стосунки, тому він досі сам… САМ… А як же я? Ми ж живемо разом у спільній квартирі вже 3 роки… Думки в голові роїлися. Мені хотілося лише плакати, але Саша удавав наче нічого не сталося – він продовжував готуватися до подорожі на острови. Я вирішала піти від нього, але після відпочинку.

До самого вильоту ніяк не могла повірити, що моє кохання мені зраджує. План помсти зародився в моїй голові вже в аеропорту після того, як в мобільному додатку мій фейковий акаунт отримав повідомлення від Саші, що він би хотів поїхати «зі мною» на Мальдіви та допитувався, куди він може надіслати квіти.

Під час відпустки все було казково – саме так, як я уявляла. Він дійсно зробив мені пропозицію, я тільки мовчки взяла обручку, але так жодного разу й надягнула її. Саша розумів вже, що щось не так, але продовжував удавати наче все добре. Після повернення я мовчки зібрала речі, поки його не було вдома, обручку залишила на біля комп’ютера, на якому було відкрите відео, що я знімала під час подорожі. В кадрі був Сашко в різних локаціях та під час веселощів, а на першому плані маленькі записочки, де я розповідаю, як з’ясувала, що він мені зраджує. На останньому папірці біло лише: «Сьогодні ми бачимося востаннє».

You cannot copy content of this page