Поради

Я досі не розумію, як так! Як можна настільки безвідповідально ставитися до грошей та майбутнього своєї сім’ї

Я була помічником фінансового директора, а це велика зарплата та великі обов’язки. Загалом робота подобається, гроші рахувати люблю, тому не бачу сенсу щось змінювати. Багато спілкуюся з дівчатами з бухгалтерії, збираємось разом, спілкуємось та навіть дружимо сім’ями.

В якийсь момент я помітила, що бухгалтери жаліються, що не вистачає грошей. Та я знаю їх зарплати й це немаленькі гроші. Виявилося, що в них навіть не має жодних заощаджень. Це мене шокувало.

Як так може бути, що у дорослих і адекватних людей з гарною роботою та непоганою зарплатою, але не мають жодних заощаджень? Я була певна, що в бухгалтерів, які все життя працюють з грошима, точно не має бути з цим проблем.

Я попитала у колег і з’ясувалося, що всі заміжні, мають дітей. Але заощадження мають лише двоє. Я досі не розумію, як так! Як можна настільки безвідповідально ставитися до грошей та майбутнього своєї сім’ї. Можна ж не купувати новий телефон щороку, не витрачати останні гроші на ще одні туфлі… Хіба я не права? Можу лише порадити не робити так, як мої колеги. Краще мати хоч якісь заощадження, ніж зовсім нічого.

Вам також має сподобатись...