Я готую цю страву, коли мию холодильник

Приготувавши таку картоплю одного разу ви назавжди забудете про те, що можна їсти щось інше. Я кладу в цю страву все, що залежалося в холодильнику.

Перше, що потрібно зробити – почистити 5 невеликих картоплин і порізати її кружальцями. Далі викласти на паперову серветку, щоб волога та крохмаль повністю вийшли.

Далі берем сковорідку, наливаємо олію і гріємо, викидаємо туди картоплю. Поки картопля смажиться можна підготувати начинку.

У мене це будь що, ковбаски, м’ясо, курка, сири різних видів, помідори, печериці, солоні огірки, цибуля. Все треба різати максимально тонко, щоб страва встигла пропектися. Зазвичай я беру ковбаски, цибулю, помідори і сир.

Сир додається в останні хвилини, картоплю треба помішувати, щоб не підгоріла. Далі викласти всі слої і не забувати трішки підсолювати.

Все смажиться на помірному вогні десь 10 хвилин, але помішувати вже не потрібно. Перед самою подачею можна додати в страву яйця, розбивши кілька, прямо в сковорідку, зверху затерти все сиром і посипати зеленню.

Це ідеальна страва для всієї сім’ї, а головне, шо в таку картопельку додається все без виключення. Мої домочадці дуже її люблять.

You cannot copy content of this page