Я хочу на день народження онуки зробити подарунок. Щось таке, що дитині сподобається, а невістка гроші править

Внучці за тиждень три роки виповниться. Дзвоню невістці, питаю, що купити в подарунок. А вона мені відповідає, що найкращий подарунок — конверт із грошима!

Я сказала, що дитині гроші не потрібні. Їй цікаво отримати подарунок. Невістка відповіла, що гроші потрібні їй. Я не змогла змовчати і сказала, що день народження у внучки, а не в неї.

Я людина забезпечена і, загалом, не жадібна. Живу одна у двокімнатній квартирі. Працюю у великій компанії. Отримую хорошу зарплату, яку витрачаю виключно на себе.

Син із дружиною та дитиною живуть значно скромніше – платять іпотеку. При цьому невістка сидить у декреті, і виходити на роботу, схоже, не збирається.

Офіційна версія – у садок дитина піде, одразу почне хворіти і їй доведеться постійно брати лікарняні. А на роботі це терпіти ніхто не буде.

Більшість працюючих жінок діти є чи колись були. Усі ходять у сад. Лише мало хто може дозволити собі няню. У нас у конторі також такі є. І так, багато хто беруть лікарняні.

Начальство не в захваті, звичайно. Іноді й скаже чогось у серцях. Ну і що? У будь-якому разі закон на стороні жінки. Чи мало чого не подобається начальству?

Змусити працювати невістку не змогли навіть проблеми у компанії сина, які розпочалися кілька місяців тому. Спочатку прибрали річні та квартальні бонуси. Зрізали премії. Грошей у сім’ї стало значно менше.

Син зрозумів, що компанія йде на дно, почав шукати іншу роботу. Нині у процесі. Але у такий час це складно.

Грошей останнім часом не вистачало, але невістка вперто сидить удома. Мене це вражає. Але свою думку я притримую при собі. Не хочу сваритись.

А зараз я хочу на день народження онуки зробити подарунок. Щось таке, що дитині сподобається. Хорошу іграшку, наприклад, дорогу, яку просто так не купиш, чи щось подібне. Я планувала подарувати великого плюшевого ведмедика.

Невістка ж хоче грошей. Чесно кажучи, протягом останніх місяців у них накопичилася маса проблем і боргів. Я розумію таке бажання невістки. Адже в конверті я покладу не тисячу гривень. На це вона і розраховує.

Але давати гроші невістці на день народження онуки я не хочу. Одяг їй куплять, наприклад, або взуття, або стіл накриють на її свято, або зводять кудись. Але це не те.

Дитина в такому віці просто не оцінить таких подарунків, як нові черевики або похід в аквапарк, наприклад. Нехай ведуть на свої.

You cannot copy content of this page