Я назавжди запам’ятала, що якщо поряд сів метелик або маленька пташка, то це знак, що скоро варто чекати поповнення фінансів

Бабця моя була дуже забобонна особливо щодо грошей. Вона не просто знала всі можливі прикмети, а й дотримуватися їх. Як зараз пам’ятаю, вона мені  казала, щоб  залучити в дім достаток, треба покласти купюру під скатертину столу і не витрачати її, бо вона залучатиме достаток. Ще вона радила покласти монету під килимок біля вхідних дверей.

Поділюся з вами ще деякими порадами моєї бабусі, якими я сама користуюся. Не знаю, чи то самонавіювання, чи то воно дійсно працює, але поки що жалітися немає на що. Я назавжди запам’ятала, що якщо поряд сів метелик або маленька пташка, то це знак, що скоро варто чекати поповнення фінансів.

Крім того, якщо монетка лежить на землі орлом нагору, то її необхідно підняти, бо вона приваблює гроші, а якщо орлом униз, то краще не чіпати, бо в цьому випадку вона їх відштовхує. Також в мене в гаманці завжди є хоч трохи грошей, бо це їх приваблює.

Є дуже цікава прикмета – як йдеш з дому, то обов’язково треба залишити на дзеркалі купюру. В цьому випадку бабця вірила, що гроші відбиватимуться і примножуватимуться! Та й зарплату ніколи не витрачаю в перший же день, бо гроші мають переночувати удома, щоб зарядити будинок грошовою енергетикою.

 

You cannot copy content of this page