Я проводила цей обряд і гроші заробляються досить легко. Хочу поділитися цим магічним дійством…

В моїй сім’ї від жінки до жінки передається один обряд. Вважається, що це дійство допомагає примножити достаток у родині. Мама розповідала, що її навчила моя бабуся, а її прабабуся. Я не знаю, чи дійсно це обряд працює, але ми ніколи не бідували і гроші легко йшли до рук.

Я проводила цей обряд і гроші заробляються досить легко. Хочу поділитися цим магічним дійством. Спочатку в гардеробі потрібно обрати річ, на якому проводитиметься обряд. Це може бути улюблена блузка, шарф – будь-що.

Після цього треба чітко сформулювати своє бажання і відміряти 40 сантиметрів нитки, яку необхідно вдіти в голку, повторюючи те, що ви хочете. Далі протягом 40 днів потрібно робити по одному стібку на день на виворітній стороні, щоб вберегтися від вроку.

Першого дня стібок на одязі робити не потрібно. Голку з ниткою просто встромлюємо в обрану річ і залишаємо її так до наступного дня. Мама казала, що найкраще проводити обряд ввечері і бажано в один й той самий час.

Всі ці 40 днів річ повинна зберігатися в спокійному і тихому місці. У жодному разі не можна лаятись біля неї, адже негативна енергетика може звести нанівець старання.

В останній день обряду потрібно чотири рази промовити загадане вголос, повертаючись на різні сторони світу. Після чого робимо стібок так, щоб закріпити нитку і обрізаємо її, а нитку та голку ховаємо в скриньку.

Річ, на якій ми проводили обряд закриваємо у шафу та не одягаємо до того часу, як бажання почне виконуватися. Мама казала, що в цьому обряді головне – віра. Людина, яка твердо вирішила досягти успіху і стати щасливою, сама дає собі установку на позитивні зміни в житті.

You cannot copy content of this page