Я вигнала маму з мого будинку і не почуваюся винною, а все через безкоштовну каву

Відстань у кілька кварталів — незначна перешкода, яку легко подолати з любові до дитини та… безкоштовної смачної кави. Так, мабуть, подумала мати нашої героїні та вирішила щодня заглядати до неї у гості. Що робити дочці в такій ситуації?

Уявіть, що ви сидите вдома, займаєтеся своїми справами і раптом лунає оглушливий стукіт у двері. Це ваш родич, який вирішив заглянути в гості попити каву, адже вона у вас така смачна. І не важливо, що ви просили так не робити, та й без запрошення приходити якось неввічливо… Він уже тут.

Тільки від думки про таке порушення кордонів стає ніяково. А ось одній жінці навіть уявляти не треба: її мати робить так майже щодня. Але одного разу її терпінню прийшов кінець.

Як пояснила авторка цієї історії, вона живе за кілька кварталів від будинку матері — з чоловіком і двома дітьми, яким 11 місяців і 10 років. Оповідачка працює з дому і водночас стежить за молодшою дитиною, яка перебуває на грудному вигодовуванні.

Її чоловік через корону втратив роботу і, звичайно, намагається допомагати з дітьми, але ситуацію це не полегшує. Як і постійна присутність ще однієї людини у будинку.

«Моя мати регулярно просить когось із мешканців нашого комплексу пропустити її на територію, а потім затято стукає у наші вхідні двері, — розповідає жінка. – Я ненавиджу, коли вона так робить. Це будить дитину і дуже лякає мене. Я казала, щоб вона не приходила без запрошення, але вона проігнорувала моє прохання».

І справа не в тому, що мати оповідачки рветься провести час з дочкою або посидіти з онуками. Просто їй потрібна кава. «Мій партнер колись працював баристом і варить найкращу каву у всесвіті, — пояснила жінка. — Чому мама входить, вальсуючи, просить каву, випиває та йде».

Незважаючи на дискомфорт, пара довго терпіла поведінку непроханої гості. Але одного дня, коли мати як завжди постукала двері, оповідачка зірвалася: «Цього дня я дізналася, що в мене невилыковна хвороба. Я сиділа на дивані, годувала грудьми дитину та паралельно намагалася доробити робочі завдання. Мій партнер намагався втішити мене і збирався, щоб піти зустрічати старшу дитину зі школи. І тут знову цей стукіт у двері».

Чоловік жінки намагався зупинити її матір, пояснити, що вона обрала невідповідний момент для візиту. Але та пройшла в квартиру повз нього, гаючись, що в неї болить голова, бо вона не пила пристойної кави.

І тут я накричала на неї. Справді закричала так голосно, як могла. Просто кричала «йди» знову і знову», — зазначила жінка. Крик подіяв, і мати пішла. Тільки спочатку образила її, а потім закидала повідомленнями про те, що у неї виросла егоїстична та зарозуміла дочка.

Оповідачка впевнена, що не винна в даній ситуації, хоча її тітка і мати і намагаються переконати її у протилежному.

You cannot copy content of this page