Історії про кохання

Я закохалася в свого підлеглого, але через це нам обом загрожує звільнення

Моя історія про те, що я потай зустрічаюся зі своїм підлеглим. Цю історію навіть не знають мої подруги, тому я вирішила поділитися нею анонімно. Я думала, що подібні до моєї ситуації можуть мати місце виключно в ситкомах або п’єсах. Але не встигла я схаменутися – стала героїнею подібного “твору”.

З червня місяця ми з моїм підлеглим каламутимо жорсткий роман. На робочому місці ми щосили зображаємо, що нічого не відбувається, але після 17:00 все змінюється. Зустрічаємося здебільшого у мене на квартирі. Іноді буваємо у нього. Але добиратися до його квартири дуже проблематично, тому там буваємо лише на вихідних.

Гостроту цієї ситуації надає той факт, що якщо наш роман розкриється, то обом загрожуватиме звільнення через жорстку в цьому плані політику компанії.

Забавно, що почалося все зі звичайного звіту, отриманого від людини, в яку згодом закохалася немов дівчина-підліток. Коли я побачила ахінею, вказану у звіті, я була готова просто порвати співробітника за таке. А коли він зайшов до кабінету, мовчки поклав “нормальний” звіт і почав освідчуватися в коханні… почервонів як помідор і спитав дозволу поцілувати мене в губи. Зізнаюся, я просто ох… офігіла.

Я нічого не сказала, а він мене все ж таки поцілував. Поцілунок був такий… такий… Я слів не можу підібрати.

Ми не робимо спільних фоток, не гуляємо разом у парках/барах тощо. Ми в магазин навіть разом не ходимо. Все в умовах суворої таємності. Але як же це чудово! Заборонений плід по-справжньому солодкий!

Вам також має сподобатись...