Як зберегти заряд на телефоні в скрутні часи

Саме елементарне – позбудьтеся від звички щохвилини включати телефон, щоб перевірити заряд, тим самим ви його витрачаєте.

Режим енергозбереження передбачено у всіх сучасних андроїдів та інших. Але він включається автоматично, коли залишається дуже мало енергії.

Якщо ви знаєте, що потрібно розтягнути життя телефону на добу або хоча б до вечора, можете відразу включити режим вручну. Тільки враховуйте, що при цьому екран стає досить тьмяним, і знижується продуктивність системи.

Високі і низькі температури прискорюють розрядку акумулятора. Щоб економити заряд батареї на Айфоні, виробник навіть рекомендує точний температурний діапазон.

І Андроїд – не виняток. Літій-іонні батареї чутливі до спеки і холоду, незалежно від типу пристрою. З цієї ж причини не залишайте телефон підключеним до розетки без потреби.

Функції вібродзвоника і вібрації при натисканні на екран споживають енергію – краще їх відключити.

Збалансуйте яскравість дисплея. Встановіть мінімальний показник, при якому вам буде комфортно.

Вимкніть автоповорот екрану. Вимкніть / видаліть віджети, якщо вони є. Замініть анімовану заставку на статичну.

Встановіть мінімальний час автоматичного вимкнення дисплея. GPS – визначення місця розташування в принципі краще включати тільки в разі потреби, коли потрібно використовувати карту або навігацію, або якимось додаткам потрібні геоданні.

You cannot copy content of this page