Як житиме далі її син без сім’ї її, схоже, не хвилювало, мабуть, була впевнена, що підбере йому дружину, яка влаштовуватиме насамперед її

Моя подруга, яка має двох синів, якось сказала: «я своїх майбутніх невісток вже не люблю».

Я дуже здивувалася, адже наші діти ще тільки школярі і до того ж у мене росте донька, і сказала їй, що тепер я розумію, звідки беруться погані свекрухи.

Це мами хлопчиків, які так люблять своїх синів, що кожну дівчину вважають негідною їх уваги ілюбові. Відразу згадала своє дитинство, як бабуся не любила мою маму, як постійно з нею лаялася, принижувала її, мені говорила, що моя мама погана господиня, але ж я бачила, що це не так.

Тато любив маму і в усьому її підтримував, хоч і з батьками не сварився, просто намагався якомога рідше зустрічатися з ними.

Коли я вже ходила до школи, бабуся написала маминому начальнику анонімний лист на неї, простіше сказати, що вона випиває, що вона погана мати.

Але так як у мами на роботі колектив був невеликий, всі знали одне про одного, то стало ясно, хто написав листа. Маму не звільнили, як того домагалася бабуся, але я її і раніше не любила, а після цього випадку просто зненавиділа.

Тато теж перестав із нею спілкуватися, мабуть, теж набридло. Дідусь намагався на неї якось вплинути, але бабуся його навіть слухати не хотіла, єдиною метою було домогтися, щоб мої батьки розлучилися.

Як житиме далі її син без сім’ї її, схоже, не хвилювало, мабуть, була впевнена, що підбере йому дружину, яка влаштовуватиме насамперед її.

Але я сумніваюся, що така знайшлася б, адже догодити бабусі не зміг би ніхто. Тепер я дивлюся на свою подругу і розумію, що на її невісток чекає таке саме ставлення, як і мою маму.

Як можна не знаючи людину, вже її ненавидіти? Жаль мені її синів, особливо якщо слухатимуть у всьому маму.

You cannot copy content of this page