Історії про кохання

Якось мій однокласник підстеріг мене після роботи і провів додому. А потім подарував мені величезний букет квітів і зробив пропозицію руки та серця

Мої стосунки з чоловіком розвивалися стрімко – пропозиція, весілля, медовий місяць. Я народила сина і все змінилося. Чоловік став дорікати щодо бардака, грошей ні на що не вистачає, постійно поганий настрій та регулярні сварки.

Він почав зловживати, пропадати вечорами, з дитиною не помагав. Ми були обидва праві і неправі одночасно. Через два роки син пішов у дитячий садок, тому вийшла на роботу. Взаємини від цього краще не стали. Ми обидва шукали причини якомога довше затриматися на роботі.

Якось я зустріла однокласника: він окликнув мене та покликав попити кави. Потім попросив номер телефону, і ми попрощалися. За кілька днів однокласник зателефонував і запросив мене до кафе, я відмовилася. Пізніше він зателефонував і запросив ще раз у кафе. Я відмовилася. На цьому історія могла б закінчитися, але чоловік став перевіряти телефон і виявив повідомлення від однокласника. Я не бачила нічого особливого в тому повідомленні.

Наступного дня я приховувала синці під окулярами. Якось мій однокласник підстеріг мене після роботи і провів додому. А потім подарував мені величезний букет квітів і зробив пропозицію руки та серця. Я більше не могла виносити ставлення чоловіка і вирішила забрати свої речі.

За тиждень однокласник запропонував переїхати з дитиною до нього. З того часу ми живемо разом щасливо та спокійно. З колишнім чоловіком ми розлучилися, а з однокласником розписалися. Тепер у мого сина є брат.

Вам також має сподобатись...