Поради

Якщо батько хотів на рибалку, то мама завжди його відпускала. Хотів з друзями в гаражі просидіти весь вечір, копирсаючись в старенькому авто, яке для цього там і стояло, то так і було

Мої батьки прожили довге та щасливе спільне життя і після стількох років досі кохають одне одного. Тато навіть запрошує маму на побачення. Всі вихідні разом. Я завжди дивувалася, як в них так виходить.

Якось говорила з мамою про її стосунки з татом. Вона поділилася секретом сімейного щастя. За її словами, самі ці правила допомогли пронести кохання та повагу одне до одного через стільки років.

Мама говорила, що жінка завжди вислухає свого чоловіка. Річ у тім, що кожній людині важливо, щоб її почули, та й жінці так простіше зрозуміти, що треба її чоловікові. При цьому важливо виявляти повагу та поважати думку коханого, навіть якщо з ним не згодна.

Крім того, вона впевнена, що не можна обмежувати свободу іншої людини. Якщо батько хотів на рибалку, то мама завжди його відпускала. Хотів з друзями в гаражі просидіти весь вечір, копирсаючись в старенькому авто, яке для цього там і стояло, то так і було. Він до речі завжди був відповідальним та поважав маму.

Також мої батьки завжди виконували свої обіцянки, бо не можна кидати слова на вітер, як і критикувати чи принижувати чоловіка, навіть жартома. Замість цього мама завжди хвалила батька за будь-яку дрібницю.

Вам також має сподобатись...