Якщо на вашій ділянці оселилися ластівки, то в недалекому майбутньому вам слід очікувати приємних новин і успіху у всіх справах….

Ластівки звили гніздо в нас над вікном. Для мене їхнє сусідство виявилося дещо несподіваним, бо ми живемо на восьмому поверсі в самому центрі міста. Але це було так мило!

Пташки від світанку до заходу сонця копошилися за склом і не звертали жодної уваги, що за їхніми діями часто спостерігають глядачі, тобто я. Це було так захоплююче.

Ластівки звили гніздо

Ці птахи асоціюються в мене з чимось світлим і добрим. У дитинстві бабуся часто розповідала мені про ластівок. Від неї я дізналася багато цікавої інформації, яка стосується цих елегантних птахів.

Спостерігаючи за ластівками, можеш передбачати погоду. Птахи повернулися з півдня – настало справжнє літо. Ластівки літають високо в небі – очікується ясна погода. Ластівки літають дуже низько – буде дощ.

Птахи повторно висиджують пташенят – літо буде довгим. Якщо ластівки звили гніздо на будинку, це принесе в сім’ю благополуччя, гармонію і затишок, а домочадці житимуть щасливо і мирно.

Люди вірять, що ластівки здатні вберегти дім від нещасть і негативної енергії. Ці птахи вважаються добрими духами. Категорично забороняється розоряти ластівчині гнізда, інакше людину чекають нещастя і невдачі.

Якщо на вашій ділянці оселилися ластівки, то в недалекому майбутньому вам слід очікувати приємних новин і успіху у всіх справах. Птах залетів у будинок – чекайте новин.

Біля яких людей селяться ластівки

Ластівки весело щебетали біля вікна і весь час щось там доробляли у своєму гніздечку. Коли в них з’явилися пташенята, трапилося те, чого й слід було очікувати: малята почали справляти нужду, висунувши хвостик із невеличкої дірочки, що слугувала входом до їхньої оселі.

Чоловік тоді занервував, але я заборонила йому чіпати гніздо. Раніше подібну картину я бачила щоліта у бабусі. Батьки відвозили мене на канікули в село, а там ластівки жили в кожному дворі. Їхні гнізда можна було зустріти не тільки під дахом, а й у хліві.

Птахи абсолютно не хвилювалися, що на ніч двері замикалися. Коли вранці господиня йшла доїти корову, ластівка спокійно вилітала полювати на комах. Ластівки звикли жити поблизу людського житла. Під час висиджування потомства самка зрідка визирала з гнізда і дивилася, як бабуся наводить лад.

У бабусі під дахом гніздилися також горобці. Вони на зиму нікуди не летіли, а займали вільні житла ластівок. Там вони господарювали до весни. Коли ластівки поверталися на батьківщину, вони з гучним криком проганяли непрошених гостей. Так тривало з року в рік.

Восени наші ластівки полетіли в теплі країни, і гніздо спорожніло. Всю зиму за ним ніхто не доглядав, і в березні виявилося, що частина ластівчиного будиночка відвалилася. Я подумала, що птахи до нас більше не прилетять. Весна тоді видалася холодною і затяжною. Літо настало із запізненням.

Але щойно потепліло, я почула знайомі звуки за вікном: ластівки повернулися. Працьовиті птахи швидко відновили своє житло і зайнялися дітьми. Ми намагалися зайвий раз не шуміти у квартирі, щоб не злякати пернатих. За старих часів вірили, що ластівки приносять на крилах щастя.

Я не знаю, правда це чи ні, але шкоди від них ніколи не було, а користь у боротьбі з настирливими комахами ці птахи приносять величезну.  Якщо ластівки звили гніздо на вашій оселі, то не проганяйте цих благородних птахів. Удача не за горами!

You cannot copy content of this page