Якщо саме так загадувати бажання, то вони неодмінно збувалися. Тепер ваша головна проблема до новорічної ночі придумати, чого ви хочете, а Всесвіт подбає про інше…

Скоро Новий рік і за традицією в новорічну магічну ніч всі загадують бажання. Але це треба робити правильно, адже в іншому випадку воно ніколи не стане реальністю.

Бабуся мені розкрила секрет, як правильно говорити зі Всесвітом. Треба пам’ятати, що Всесвіт нас чує, але шукає найпростіше і найраціональніше рішення питання. Тому багатокомпонентні бажання треба розбирати на прості.

Бажання не має бути обов’язковою умовою виконання інших бажань. При цьому треба мати чітку мету виконання вашого бажання. Далі ставите запитання до кожного наступного бажання.

Щойно ви зможете описати своє бажання відчуттям, його можна вважати саме тим бажанням, яке потрібно загадувати.

Яким критеріям має відповідати ваше бажання, щоб воно збулося:

  1. Бажання має викликати тільки почуття
  2. Бажання має стосуватися тільки вас
  3. Бажати треба по-максимуму
  4. Бажання не повинно мати обмеження в часі.

Крім того, ніколи не відмовляйтеся від шансів. Будьте завжди готовими до змін, адже це може бути шлях до виконання бажання. Всесвіт завжди знає, як краще.

Починати треба з малого. Спробуйте почати з дрібних бажань. Адже чим масштабніша мрія, то складніше її виконати.

Тільки ви несете відповідальність за свої бажання. Тому, замовляючи щось, постарайся уникнути будь-яких негативних почуттів і дій щодо інших людей.

Не розповідайте про свої бажання. Що менше людей знають про ваші мрії, то менше вони можуть вплинути на їхнє виконання.

Гарною ідеєю буде вести щоденник бажань. Добре розібравшись у своєму істинному бажанні, його краще записати і періодично переглядати записи.

Тепер ви знаєте, що радила мені бабуся. Якщо саме так загадувати бажання, то вони неодмінно збувалися. Тепер ваша головна проблема до новорічної ночі придумати, чого ви хочете, а Всесвіт подбає про інше.

You cannot copy content of this page