Якщо виконати цей ритуал треба тричі, три ночі поспіль, то дім та душу покинуть усі злі чари та думки.

Дідусь розповідав, що часник має магічні властивості. За його словами, ця спеція сильний засіб від псування та пристріту. Я ніколи в це не вірила, але на все життя запам’ятала один його ритуал.

Він розповідав, що цей ритуал допоможе впоратися з чаклунством та захистити від нечисті свій будинок. Бажано, щоб кожен член сім’ї за необхідності робив цей ритуал самостійно.

Для ритуалу необхідно перед тим як лягти спати, взяти очищений зубчик часнику. Тільки не можна користуватися ножем чи іншими гострими предметами. Очищати потрібно лише руками. Цей зубчик тримаємо в лівій долоні та говоримо такі слова: «Від духу цього твого вся нечисть у болото згине».

Слова необхідно говорити тихим та впевненим голосом, щоб дати зрозуміти злим духам про свій намір. Після того як вимовили ці слова, треба покласти зубчик часнику поряд з ліжком на тумбочку і лягти спати.

Вранці, коли прокинулися треба взяти цей зубчик й викинути його. Також бажано таке сміття одразу винести з дому, щоб позбавитися злості та псування. Якщо виконати цей ритуал треба тричі, три ночі поспіль, то дім та душу покинуть усі злі чари та думки.

You cannot copy content of this page