Поради

Якщо ж мати хотіла позбутися негативної енергії, то мила підлогу водою з сіллю. Адже наші пращури вірили, що сіль очищує енергетично.

Мама завжди по особливому мила підлогу й мене цьому навчала. Вона розповідала, що цього її навчали моя бабуся, а її прабабуся. За її словами, якщо мити підлогу неправильно, то залишишся без грошей та не матимеш щастя у житті.

Весь секрет у тому, щоб витирати підлогу тільки від порога, а не у зворотному напрямку. Якщо ігнорувати цю пораду, то незабаром помітите, що з життя “витечуть” гроші, чоловіки та навіть ваша краса. Мати казала, що це через те, бо вимиваючи бруд з дому, вимивається і все хороше.

Крім того, вона вірила, що прибирати в будинку потрібно тільки у світлий час доби, бо після заходу сонця активізуються темні енергії, а також потойбічні сутності, які можуть проникнути в житло і стати причиною сварок, зрад або проблем зі здоров’ям.

Також заборонено було вдома мити підлогу у неділю, понеділок та п’ятницю, адже це не повага до вищих сил та вимивання грошей. Якщо ж мати хотіла позбутися негативної енергії, то мила підлогу водою з сіллю. Адже наші пращури вірили, що сіль очищує енергетично.

Вам також має сподобатись...