З кожним його дзвінком я все більше його ненавиджу

Я жила з чоловіком, у нас народився син і з вини лікарів наш пішов з життя. Він мене підтримував. Через півроку після цієї трагедії я прийняла його пропозицію узаконити наші стосунки.

Ще через рік мене почала діставати якась жінка і говорити, що я «огидна» жінка і розбиваю її сім’ю з моїм чоловіком, що у них є дитина, а я негідниця.

(Не говоритиму всіх слів, які мені ця жінка і Її Мама говорили) і це тривало приблизно місяць. Чоловік казав, що це якесь не нормальне, яке псує йому життя.

Я вдала, що повірила. Але деякими маніпуляціями я з’ясувала, що вона каже правду! А найголовніше, що коли мені було погано, він розважався.

Я розумію, що кожен переживає трагедію по-різному. А найцікавіше, що 8 він відвів мене до РАГСу, а 25-го він пішов у пологовий будинок за дитиною. Коли я в нього запитала, навіщо він це все наробив, він сказав, що він, любить мене і думав, що я про це не дізнаюся.

Рік я намагалася з ним жити, але не вийшло, я не змогла прийняти це зрадництво! Він пішов, я не зупиняла.

Я загоїлася своїм новим життям і мені добре, через два роки я вийшла заміж. Але він постійно з’являється в моєму житті і просить пробачення та повернутися.

Хоча у нього є жінка, з якою він живе (з тією дівчиною не живе, але дочці допомагає). У них уже ще три доньки і нещодавно народився син.

І я не розумію, чого він хоче від мене? Коли я питаю, він каже, що я для нього найулюбленіша і найближча людина. А з кожним його дзвінком я все більше його ненавиджу. Хоча я знаю, що це не так. Але нічого не можу з собою вдіяти.

You cannot copy content of this page