Поради

З того часу, як я почала користуватися цим методом, то не маю проблем з пранням. Засіб рятує, навіть у, здавалося б, у безвихідній ситуації, а коштує копійки…

Плями можуть зіпсувати не тільки настрій, а й річ, на якій вони з’явилися. Інколи я просто дивуюся звідки вони беруться. Та ще й позбутися їх інколи ще те випробування. Доводиться купляти дорогі засоби, які теж не завжди допомагають.

Як виявляється, не все так страшно. Позбутися, навіть найстійкіших плям, можна завдяки копійчаному засобу, складники для якого є у кожного вдома. Про цей лайфгак я дізналася від стиліста з інтер’єру.

Вона розповіла, як вивести жирні плями з одягу за копійки. Цей метод допоможе позбутися як старих, так і свіжих жирних плям. Вони зникнуть, як за помахом чарівної палички.

Для того, щоб впоратися навіть з найстійкішими плямами, необхідно взяти тарілку, засіб для миття посуду, соду та пластикову ложку.

Спочатку треба підкласти тарілку під місце, де виявили пляму, яка не виводиться. Потім це місце треба від душі полити засобом для миття посуду.

Після цього поверх мийного засобу насипаємо соду. Коли ви перемішаєте інгредієнти, має утворитися своєрідна паста, яку необхідно розподілити по плямі ложкою

Залишаємо нашу пляму та диво засіб на 10 хвилин. Останній крок – прання. Просто відправляємо річ у пральну машину, як зазвичай.

Результат здивує, адже від масляної плями не залишиться й сліду. З того часу, як я почала користуватися цим методом, то не маю проблем з пранням. Засіб рятує, навіть у, здавалося б, у безвихідній ситуації, а коштує копійки.

Вам також має сподобатись...