Поради

Завдяки цьому нехитрому способу дерев’яна дошка буде як нова! Більше немає потреби їх постійно викидати та купувати нові…

Всі хазяйки знають, як важко відчистити іноді дерев’яну кухонну дошку, на якій зазвичай обробляють продукти. То пляма якась, то запах не відмивається. Інколи навіть найкращі та перевірені мийні засоби не в змозі впоратися зі своїм завданням.

Раніше я викидала такі дерев’яні дошки. Але як виявилося цього не треба було робити. Кілька простих продуктів з кухні могли їх врятувати. Тепер шкодую, що не знала цього раніше. Багато що не пішло б на смітник, а тепер ще й гроші економлю.

Бабця мені розповіла про цей геніальний спосіб, як відмити дерев’яну дошку від будь-яких забруднень. Цей метод працює, навіть зі слідами від гарячої пательні. Це дивовижно! Головне, що нічого складного!

Знадобиться лише лимон та сіль – кам’яна чи морська – неважливо. Але сіль має бути не дуже дрібною.

Спочатку розрізаємо лимон на дві половинки. Однієї половинки вистачить лише на один бік дошки.

Далі щільно притискаємо лимон зрізом до дошки і добре натираємо, щоб поверхня дерева стала вологою. Після чого посипаємо доку сіллю і залишаємо на 15 хвилин.

Тепер беремо нашу половину лимона і натираємо них поверх солі, як губкою. За потреби можна додати ще трохи лимонного соку.

Після всіх маніпуляцій промиваємо дошку проточною водою і добряче висушуємо. Завдяки цьому нехитрому способу дерев’яна дошка буде як нова! Більше немає потреби їх постійно викидати та купувати нові.

Вам також має сподобатись...