Завтра вона ще й картоплю відмовиться копати, щоб волосся не вигоріло, чи обличчя не потускніло.

Моя невістка працює на телебаченні, точніше сказати на каналі, де оце показують рекламу різних прикрас. Я розумію, що робота не дуже важка, та і Лора моя гарна жінка, тому її і взяли.

Не робота, а мрія, стоїмо собі, красива така, рекламуємо сережки, говоримо там щось на камеру.

Та є одне але, минулого тижня ми дуже сильно з нею посварилися. Так вийшло, що діти мої живуть далеко від нас, а тут якраз мій день народження 55 років, дата, як не як.

Не можу сказати, що у нас теплі відносини, та разом з тим не гризем одна одну і на цьому дякую.

Так ось, приїздить вона в гості, а приїхали заздалегідь, і я попросила почистити рибу. Звичайний оселедець, що там такого, але невістка пирхнула і попросила знайти роботу для неї.

Я тоді картоплю попросила почистити, то вона теж носом крутила, а як вже довелося посуд мити, то дівчина і взагалі зірвалася.

Побігла плакати в кімнату. Я почала питати що сталося, а вона тільки схлипує і каже що я навмисно їй такі задачі даю.

Син прийшов теж на мене накричав, мовляв, мамо, ти що не розумієш, що їй не можна ні в рибу лізти, ні в картоплю твою, ні в воду брудну.

Манікюр в неї. Мене це до такої міри образило. А я значить не людина, чи що, мені можна?

Та і що це за робота така, що руками нічого робити не можна? У них і вдома помічниця виявляється є, бо Лорі треба руки берегти.

Відразу придумала, що за царапину сварять, за зламаний ніготь звільняють. Не вірю я в таке, тональником замастила і пошпандьорила. А завтра вона ще й картоплю відмовиться копати, щоб волосся не вигоріло, чи обличчя не потускніло.

You cannot copy content of this page