Зазвичай я відпускаю його відпочити від сім’ї, ну там на рибалку кілька разів на рік, на футболи

Я у шлюбі 8 років, із чоловіком виховуємо двох дітей. Різниця із чоловіком 15 років, йому 50.

Для чоловіка другий шлюб, для мене перший. Перші два роки були складними у стосунках, чоловік часто гуляв, я підозрювала і здогадувалася, потім став розсудливим і начебто все налагодилося. Став намагатися приділяти нам з дітьми час, балував і начебто змінився.

Через місяць у нас річниця весілля – 8 років шлюбу, і випадково я побачила у чоловіка квитки на літак, він збирається з друзями поїхати на полювання та риболовлю прямо цього дня на 4 дні.

Зазвичай я відпускаю його відпочити від сім’ї, ну там на рибалку кілька разів на рік, на футболи, але просто виїхати саме в цю дату, мені здалося дуже образливим.

Я довіряю йому зараз, але вважаю це якоюсь неповагою. Можна поїхати на тиждень пізніше, але не саме цього дня!

Коли я дізналася, то не стала влаштовувати скандал, вирішила почекати, ну добре, ну могла людина забути, але в душі було дуже неприємно.

Залишається тиждень до поїздки і чоловік каже: “до речі, забув сказати, що мене не буде в такі дати”. Я кажу: «відмінно, взагалі-то у нас свято, річниця весілля».

Чоловік став невиразне щось говорити, банально, але він забув і все, так я це зрозуміла. Далі пішли вибачення, але в мене в душі так неприємно.

Чи є тут чоловіки читачі, особливо цінно почути їхні коментарі до моєї проблеми. Напишіть свою думку, я чула що для чоловіків такі дати не мають значення.

You cannot copy content of this page