Згідно з давнім повір’ям, фіалки відлякують чоловіків. Тому, якщо ви ще не заміжні, не варто ставити цю квітку у себе вдома, інакше прирікаєте себе на самотність…

Красиві фіалки завжди прикрашали підвіконня бабусиного будинку. Нещодавно згадала про це, і захотілося на згадку про неї і самій обзавестися такою квіткою. Почала цікавитися ними і натрапила на неприємну інформацію.

На енергетичному рівні у фіалок дуже згубний вплив, щоб не спричинити лихо, важливо розбиратися в цьому. З фіалками все не так однозначно. Хтось бачить у цій кімнатній квітці тільки погане і вірить у забобони, пов’язані з нею.

А комусь до душі зовсім інша версія. Існує думка, що фіалка – це квітка покійників. Тому дарувати таку рослину не варто, оскільки можна накликати на себе біду, пов’язану зі здоров’ям.

Згідно з давнім повір’ям, фіалки відлякують чоловіків. Тому, якщо ви ще не заміжні, не варто ставити цю квітку у себе вдома, інакше прирікаєте себе на самотність. Якщо вже є фіалка і вона зачахла, то рослина увібрала всю негативну енергію.

І, можливо, навіть забрала хворобу. На місці квітки, що пішла на спокій, потрібно неодмінно посадити нову. На Сході кажуть, що фіалка притягує до дому достаток та гарантує родині мир, спокій та гармонію.

У житлі, де росте ця квітка, люди ніколи не сваряться і чуйно ставляться один до одного. У такій квартирі завжди тепло та затишно. От і думайте тепер, кому вірити та як бути. І гарні ж фіалки!

Око радіє, коли на них дивишся. Стільки кольорів та форм – неймовірна різноманітність! До речі, залежно від забарвлення кольорів змінюються і прикмети, пов’язані з ними.

Так, наприклад, червоні фіалки пророкують появу в житті господині будинку нового пристрасного коханця. Також існує повір’я, згідно з яким червоні суцвіття є приманкою для грошового потоку.

Фіалка з блакитними суцвіттями ідеально підходить для творчих натур. Люди вірять, що ця квітка є джерелом натхнення і підживлює людину відповідною енергією.

Такі квіти можна сміливо садити у різних художніх чи танцювальних школах для дітей. Якщо потрібне перезавантаження та духовний ріст, заведіть вдома фіолетову фіалку.

Завдяки цій рослині зможете досягти гармонії в житті, зміцнити свої найкращі якості, а також розвинути інтуїцію. Квітки рожевого кольору відповідають за здоров’я свого господаря.

Вважається, що такі фіалки можуть знизити апетит і запобігти появі різних хвороб. Крім того, рослина з рожевими суцвіттями підтримує людину в емоційному плані та допомагає справлятися з проблемами.

Якщо у житті їх багато, сміливо заведіть вдома таку фіалку. Щоб дива працювали, потрібно по-особливому ставитись до квітки. Просто поливати її недостатньо. Фіалка любить спілкування та турботу. І хоча це невибаглива квітка, доглядати її потрібно.

You cannot copy content of this page