Звідси починаються хвороби, неприємності на роботі та в особистому житті…

Найімовірніше, вам доводилося чути такі вирази, як “навести порчу або пристріт”, “перекласти хворобу на іншу людину”, “забрати щастя й удачу”. І попри те, що ми живемо в XXI столітті, все це трапляється в нашому житті.

І дуже багато людей стикаються з такими неприємностями у своєму житті. Людина притягує в своє життя те, у що вірить. І якщо якийсь недруг бажає вам чогось поганого, то ви найчастіше приймаєте це на свій рахунок.

Звідси починаються хвороби, неприємності на роботі та в особистому житті. Всьому виною негативні емоції людини, яка накликала на вас біду. Вихлюпуючи на людей свою отруту, вона поширює свою злобу, образу й ненависть.

Таким чином, такі люди заражають своїм негативом дедалі більшу кількість жертв. Згодом злоба й ненависть можуть захлеснути будь-яку людину, і вона теж почне бажати іншим зла.

Але можна протистояти цьому й не змінювати своє ставлення до життя та ситуацій. Жити з цією отрутою всередині чи почати змінюватися – це вибір особисто кожної людини.

Але якщо не хочеться ставати переносником чужих хвороб або неприємностей, якщо ви хочеш впустити у своє життя щастя, добро та світло, тобі необхідно навчитися захищатися, ставити бар’єр і не приймати негатив.

По-перше, навчиться ставити бар’єри між собою і людьми, які вам неприємні. Мінімізуйте спілкування з токсичними людьми, навчиться говорити “ні”, якщо не хочете щось робити.

Для емоційного захисту, спілкуючись з отруйною людиною, уявляйте, що навколо вас вирує водоспад або ви стоїте у колі високого полум’я. І тоді всі спроби людини перекинути на вас свою хворобу чи невдачу зруйнуються.

А ви почуватиметесь спокійно і в безпеці. По-друге, частіше посміхайтеся і думайте про позитивне та приємне. Отруйні люди обходять стороною променистих людей. Вони відчувають, що не зможуть заподіяти шкоди.

А ви своїми позитивними думками і вдячним ставленням будете впускати у своє життя сприятливі події та виконання бажань. Про це злісні люди можуть тільки мріяти!

Як вибудувати захисний бар’єр

Але іноді буває так, що людина не встигає вибудувати захисні бар’єри. І тоді на неї можуть посипатися негатив, псування і чиясь злість. Щоб позбутися чужого негативу, якщо є можливість, просто плюньте на землю або в раковину.

І скажи такі слова: “Вийди злоба у свою утробу”. І йдіть спокійно займайся своїми справами далі, не побоюючись, що до вас приліпився чийсь негатив. Ми не можемо повністю змінити своє оточення і відгородитися від неприємних людей.

Ми стикаємося з негативом в автобусі та магазині, на роботі та на сходовому майданчику. Головне – навчитися захищати себе і свою сім’ю від впливу лихого ока і слова.

А ще пам’ятайте, що позитивні думки – запорука міцного здоров’я і щасливих гармонійних стосунків. Не забувайте посміхатися кожному новому дню, і він обов’язково подарує виконання ваших бажань!

You cannot copy content of this page