Історії про кохання

Але все змінилося, коли мій чоловік найняв молоду співробітницю, яка старанно намагалася розібратися не тільки в роботі. Іван швидко зробив вибір та виставив нас з дітьми на мороз.

Я з чоловіком прожила 11 років разом, але ми розлучилися. Хоча спочатку в нас все було прекрасно. Ваня покликав мене заміж, коли після півроку стосунків. Я звичайне дівчисько із середньостатистичної родини, а він син дуже впливових батьків. Він був перспективним фахівцем, якого з радістю візьмуть на роботу будь-де. Та й характер у нього теж був досить непоганий, хоча й не без своїх тарганів.

Звісно, я погодилася. Свекор та свекруха подарували нам шикарну трикімнатну квартиру. Ми довго не могли завести дитину, але потім з’явився синок, а за ним й донечка. Я думала, моє життя – це книжковий роман, де все просто добре і чудово.

Але все змінилося, коли мій чоловік найняв молоду співробітницю, яка старанно намагалася розібратися не тільки в роботі. Іван швидко зробив вибір та виставив нас з дітьми на мороз.

Мене з дітьми забрали батьки, давши пожити в колишній квартирі бабусі. Було тяжко й дуже незвично, але згодом я навчилася жити як всі – заощаджуючи, працюючи та поєднуючи догляд за дітьми з пранням, прасуванням, прибиранням, приготуванням та іншим.

Якось задзвонив телефон, я побачила незнайомий номер, але коли відповіла, то почула голос колишнього. Він просив вибачення та зізнався, що був не правий. Він тиждень умовляв з ним зустрітися і я здалася. Мені треба було зрозуміти, чого від мене хоче колишній чоловік і чому він дзвонить.

Замість мого статного та гарного колишнього коханого я побачила пом’ятого чоловіка, з мішками під очима та тижневою щетиною. Я ледь впізнала свого Івана. Він заходився благати мене повернутися з дітьми. Стояв навколішки, ревів і просив його пробачити.

Перед нашою зустріччю я дуже боялася, що не витримаю і повернуся, але на мій власний подив я добре трималася. Я дивилася на людину, яку колись кохала, і в мене в голові не було жодної емоції. Нічого поганого чи хорошого, лише байдужість.

Після зустрічі я повернулася в стару бабусину квартиру й подзвонила мамі та подругам. Мама була на боці того, щоб повертатися назад у сім’ю, а подруги застерігали ні в якому разі не повторювати своєї помилки. І це на тлі того, що мені досі незрозуміло, які почуття я відчуваю до колишнього чоловіка.

Вам також має сподобатись...