Алло? Любий, ти вже приїхав? – відповів жіночий голос. – Вітаю. Вас турбують із міської лікарні

Де ти була? – Запитав чоловік. – У мами, – спокійно відповіла дружина. – Знову? Ти останнім часом дуже часто сидиш у неї, – невдоволено заявив чоловік.

Вона у відповідь промовчала. – Ти стала якоюсь безхарактерною… байдужою… Адже ти не була такою раніше.

Ми вже 5 років живемо разом, але зараз мене починає дратувати цю твоя поведінку…

Може, мені знайти іншу? – сказав чоловік з жахливою усмішкою. – Як хочеш, – без емоцій відповіла дружина, накриваючи стіл.

Така відповідь була для нього несподіваною. Він роздратовано встав із-за столу і вийшов із дому. Потім дістав телефон та набрав номер.

– Привіт крихітко! Що робиш? – Привіт, мій котик! Я недавно прокинулася. Дуже хочу тебе бачити, – ласкаво промовив жіночий голос з трубки телефону.

– Дівчинко моя, вже їду до тебе, погодуєш мене? Я зголоднів. – Звичайно. Чекаю! Він досить усміхнувся і сів у машину.

Заїхавши по дорозі в квітковий магазин, він купив букет троянд, її улюблених…

Проїжджаючи повз перехрестя, він побачив жахливу аварію. Чоловіка везли на каталці, у нього не було однієї ноги, а поруч дбайливо крутилася жінка. Під враженням побаченого він врізався в стовб. Рани були не значними, але все ж синці та кілька вивихів мали місце.

Зайшовши до кабінету, він попросив допомогти йому. – Слухай, мене тут трішки занесло, набери будь ласка моїх. В цей момент він втратив свідомість.

Гаразд, я допоможу тобі. Але я думаю, що твоя дружина — прекрасна жінка, а ти просто перестав її цінувати.  Не до якось би її розчаровувати і щоб вона з коханою тут зтикнулася.

Він проігнорував слова друга хоч до тями вже прийшов Друг зателефонував із його телефону коханці.

– Алло? Любий, ти вже приїхав? – відповів жіночий голос. – Вітаю. Вас турбують із міської лікарні. Чоловік потрапив у серйозну аварію, ваш номер був останнім викликом у його телефоні.

– Що трапилося? Він живий? – Так, він живий, але через сильні пошкодження йому потрібні гроші на ліки. Ви приїдете? – Вибачте, я не можу зараз приїхати, – розгублено заявила жінка. –

До того ж він мені просто знайомий. Краще зателефонуйте його дружині. У телефоні має бути номер. А мені більше не дзвоніть, будь ласка. Дівчина кинула слухавку.

Він сидів поряд і все чув. Він був у шоці від її відповіді. Друг помітив його засмучення і запропонував: – Якщо вже затіяли таку перевірку, давай подзвонимо твоїй дружині?

– Їй я тим більше не потрібен, вона так само кине мене. – Це твої припущення. Давай спробуємо, тоді дізнаємось точно. – Ну добре. Давай. Лікар набрав номер дружини. –

Привіт Діана! – Привіт, Льоша. – Тут така справа… Ти тільки не хвилюйся. Ігор потрапив в аварію. – Він живий? Що з ним? – схвильовано запитала дружина.

– Він живий, але стан тяжкий. Приїзди швидше, йому треба гроші і догляд.

-Я, я не приїду. Там є кому за ним доглядати, от і нехай. А мене лишіть спокої.

В просторах інтернету була вже схожа історія, однак там дружина помчалася на допомогу. Та не завжди казки мають хороший кінець. А це буде наукою того, що треба цінувати те, що є.

You cannot copy content of this page