Історії про кохання

Чоловік кинув мене з двома дітьми, а коли вирішив повернутися, то його чекав сюрприз

Жінка розповідає історію відносин зі своїм чоловіком і що, коли у них народилася двійня, чоловік став зраджувати їй, і вона подала на розлучення. А, коли чоловік одумався і вирішив повернутися в колишній сім’ю, то він легко кажучи очманів

Я вийшла заміж і все у мене складалося добре, навіть чудово. З чоловіком ми були знайомі давно, жили в дитинстві в одному дворі, потім ми поміняли квартиру і поїхали, а через кілька років ми з чоловіком знову перетнулися в тому самому інституті.

На студентській вечірці згадали одне одного, вдарилися у спогади дитинства, потім він провів мене до дому, ми почали зустрічатися. Не сказала б, що чоловік був поганою людиною чи безвідповідальною. Єдине, що трохи напружувало у відносинах з ним, так це те, що він вимагав надто багато уваги до себе. Тобто, мої потреби та досягнення були завжди ніби на задньому плані, а він у нас у домі був ніби “зіркою”.

Пояснювала я це тим, що він у своїх батьків була пізня дитина, вони його сильно балували з дитинства, а оскільки сім’я у них була не з бідних, у нього було все в плані іграшок, розваг і різних дорогих речей. Загалом, виріс із нього справжній егоїст.

Але він залишався добрим, наскільки може бути добрим егоїстом, і дуже привабливим хлопцем. Його чиста та відкрита посмішка підкуповувала, а оксамитовий голос діяв на всіх гіпнотично. Я підпала під його чарівність і закохалася в нього з беззавітністю молодої та палкої душі.

Ми одружилися, у нас народилася двійня рум’яних, міцних хлопчаків. Але двійня — це подвійне навантаження на недосвідчену матусю, тому я загрузла повністю в памперсах, кашах і брязкальцях.

Чоловік працював, приносив гроші в будинок, намагався мені хоч чимось допомогти з двійнятами, але видно було, що він незадоволений тим, що відійшов у тінь, що він уже не найважливіший чоловік у нашій сім’ї, і, звичайно, йому не вистачало. моєї уваги.

Чоловік почав надовго йти з дому і десь пропадати, навіть ночував у нас тепер рідко. Незабаром я дізналася, що в нього з’явилася коханка.

«Знаєш, – сказала я йому, – А давай розлучатися. Тому що мені не подобається таке життя, я не хочу ділити тебе з іншими жінками, мені потрібний надійний, дбайливий чоловік».

Він не став чинити опір, мені навіть здалося, що в нього вирвалося зітхання полегшення, коли я заговорила про розлучення. Ми розійшлися.

Я не стала драматизувати, тим більше, що квартира при розлученні дісталася мені, і аліменти він повинен був мені виплачувати непогані, тож за матеріальний бік я не переживала. А емоційно страждати було ніколи, весь час я витрачала на двійнят, тому на переживання не залишалося жодної зайвої хвилини.

До того ж, я відразу зареєструвалася на сайті знайомств, і через деякий час вже знайшла собі цілком гідного чоловіка. Ми почали зустрічатися з цим чоловіком, він допомагав мені з дітьми та по дому і став не просто моїм коханцем, а по-справжньому важливою людиною.

За фахом він був будівельником і одразу взявся все лагодити у мене в будинку. Ванна кімната у нас у квартирі була взагалі нікчемна, і він вирішив переробити її повністю, аж до нової кахлі.

Мій колишній чоловік з’явився саме тоді, коли мій новий хлопець закінчував робити підлогу у ванній кімнаті. Тобто колишній чоловік приходить до мене з букетом, тортом та намірами повернутися, а тут уже новий чоловік кладе плитку у ванній, яку колишній чоловік досі вважає своєю.

Звичайно, мій колишній був приголомшений. Але я не стала його втішати і навіть слухати не стала. Кажу: «От, бачиш, у мене все гаразд, ремонт робимо. Тортик свій давай сюди, а сам йди і більше не приходь!

З тортиком було, звичайно, жорстоко, але він виявився не таким вже й смачним, що я не шкодувала про свою грубість щодо колишнього чоловіка.

Вам також має сподобатись...