Історії про кохання

Моя дівчина перевезла практично всі речі до мене, поскладала свою косметику та думає, що ми все ще не живемо разом

У будинку хтось завівся. Може, це дівчина? Лише сьогодні я це зрозумів, що вже кілька місяців живу з дівчиною. Начебто це має бути очевидним, але повірте, насправді це не так.

Вчора я зрозумів, що у шафі набагато більше жіночих речей, ніж чоловічих. На змійовику у ванній сохнуть жіночі гольфи, ліфчик і трусики (теж жіночі). У холодильнику стоїть питний йогурт. І це з огляду на те, що в мене алергія на молоко.

У ванній кімнаті така кількість різноманітних баночок, ніби хтось пограбував парфумерну лавку. А ще хтось іноді купує нову упаковку тампонів і залишає їх у скриньці поруч із дверима на виході з ванни. Це точно не я. Присягаюся.

Втім, все нормально. З появою жінки навіть стало краще: у кімнаті з’явилися штори, хтось помив вікна (я досі не впевнений, що це зробила моя дівчина). А черговою стравою перестали бути пельмені та вареники, куплені у супермаркеті.

Але є й негативні моменти: хтось постійно випиває моє хмільне та з’їдає чіпси із сирним смаком. Хтось перекладає речі, і я їх не можу потім знайти. Ну яка нормальна людина зберігає ключі на ключниці, а хліб у хлібниці? Є підозра, що моя кохана трохи божевільна. І сподіваюсь вона цього ніколи не прочитає.

Найцікавіше, що вчора я жартома у дівчини запитав: “Може житимемо разом?”. На що вона відповіла: “для мене це дуже серйозний крок, треба подумати”. Чудово, коли дівчина має почуття гумору.

Вам також має сподобатись...