Ми з дружиною засмутилися, адже син єдиний, мріяли онуків няньчити

Ми з дружиною довго збирали на свою квартиру без чиєїсь допомоги. Тому і другу дитину не планували приводити на світ,  щоб вкласти все в одну, щоб дати достойну освіту і життя.

І вже на той час, поки син закінчив навчання і знайшов роботу, ми приготували йому квартиру, щоправда, однокімнатну.

Але гроші продовжували збирати, щоб потім додати йому для розширення. Квартиру здавали, доки син не познайомився з дівчиною.

Навіщо знімати, якщо є своє? Ми при покупці на нього одразу й оформили, хоча моя сестра застерігала нас від такого кроку.

Її син розлучився і квартиру, яку вони з чоловіком йому купили, залишив дружині та дитині. Нині вона живе там із цивільним чоловіком, а племінник повернувся до батьків.

Але ми не схотіли образити сина недовірою, за що й поплатилися. Син одружився, і через два роки невістка переконала його переїхати до її рідного міста ближче до її батьків.

Ми з дружиною засмутилися, адже син єдиний, мріяли онуків няньчити. Але на нас чекав ще один удар – син продав квартиру! Нас поставив перед фактом.

За ці гроші купив дві машини – собі та невістці. Хіба можна порівняти нерухомість із машиною? За п’ять-шість років це буде вже металобрухт, а житло втрачено.

Живуть поки що у її батьків. Розумію, що квартира його, і він має право нею розпорядитися, але чому саме так і та к нерозумно? Хіба це нормальний вчинок?

You cannot copy content of this page