На цьому наші стосунки закінчилися. Він просто кинув мене, бо, за його словами, я в нього не вірю…

Інколи згадую свою молодість з думкою: «Про що я думала? Де була моя голова?» Я завжди опинялася в якихось дивних історіях. Я зустрічалася з хлопцем, який нікому з моїх близьких не подобався. На жаль, я не одразу зрозуміла в чому причина, хоч все було на поверхні.

Проблема крилася в тому, що він був дуже азартний і це проявлялося у всьому. Він міг сперечатися зі мною через якусь нісенітницю. На жаль, іншу сторону свого азарту він від мене приховував. Чи може я не хотіла її бачити? Мене осліплювали почуття та його харизма.

Він мав завжди чималі гроші, а я ніколи не питала звідки вони. Якось він попросив в мене у борг досить велику суму, мовляв, гроші треба тут і зараз для роботи, а все віддасть, як отримає зароблене. В мене не було сумнівів щодо нього, але й грошей таких в мене не було, тому я взяла в кредит. Але борг я так і не побачила. З’ясувалося, що мій коханий робив спортивні ставки. Він досить часто вигравав, але в той раз йому дуже не пощастило і він втратив свої гроші. Намагався відігратися, але програв й мої гроші.

На цьому наші стосунки закінчилися. Він просто кинув мене, бо, за його словами, я в нього не вірю. В мене ж на згадку про нього залишилися великі борги, які я ледь виплатила, працюючи на двох роботах і живучі на хлібі та воді. От так мене життя провчило…

You cannot copy content of this page